Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2018)
12 Ocak’a kadar, finansal konular, para ve bütçe yönetimi, ödemeler, mal mülk edinme veya tam tersi satma ya da kiralama türünde başlıklar ya da yeni işler veya ek gelirler gündeminizde olabilir. Ancak, kontrolsüz harcamalara veya abartılı alışverişlere karşı tedbirli olmakta fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Temmuz 2018)
İletişime önem vereceğiniz hareketli bir gün. Kısa yolculuklarda bilgilerinizi arttırma yoluna gidebilir, tanışacağınız ilginç kimselerle iş konusunda yeni fikirler üretebilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişimler için uygun bir gün. Eğitim, yolculuklar ve yoğun bir iletişim dikkat çekici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2018)
Dönüşü olmayan hatalaryapmaya başladığınızı farkettiniz ve yarı yoldandönmeyi başardınız.Özlediğiniz insanlarıGörmek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2018)
Bugün iş ortağı niteliğindeki kişilerle aranızda kibarca göndermeler yaşanabilir. Gerginlik olmasın diye duymazdan gelmek hem sizi hem de karşı tarafı sinirli yapabilir. O yüzden ne demek istediğini karşı tarafa sormalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2018)
Sizi oldukça tedirgin eden şartları kontrol etmekten çok sabırlı davranmalısınız. İç dünyanıza yansıyan olumsuz duygular nedeni ile yanlış kararlar almaya meyilli olacaksınız. Biraz sakin davranmalısınız. Aksi halde kendi kendinize zarar verebilirsiniz. Parasal konuların getirdiği sorumluluklar sürerken, aşırı giderlerin getireceği kontrol dışı faktörlere dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Temmuz 2018)
İş hayatınızda daha aktif ve daha yırtıcı olmalısınız. Bazı iş anlaşmaları için grup çalışmaları yapacaksınız. Bu grup çalışmalarında iş arkadaşlarınızla aranızda tatlı bir rekabet oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2018)
Dileğinizle ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı olmaktan kaçınmalısınız. Bu şekilde dilediğinize daha çabuk kavuşabilirsiniz. Mesleğinizde sizi kıskanan ve rekabet halinde olan birçok kişi var, ancak onlarla savaşacak gücünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Temmuz 2018)
Para konularında kendinizi sağlamda görme arzunuz, olası küçük kazanımlara da cesaretsiz yaklaşmanıza neden oluyor. Geleceğe yönelik kaygılarınızda haklılık kadar kuruntular da var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Temmuz 2018)
Yeni bazı düşüncelerle, eski planlarınız arasında çelişkilere düşebilirsiniz. Olaylara tarafsız bakmaya çalışmalı ve daha esnek stratejiler belirlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed