Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Belli ilişkilerinizde veya iletişim halinde olduğunuz kurum ve kişilerle haberleşirken daha az karmaşık bir yol izlemenizde ve net olmanızda fayda var. Araya giren kişiler kaba tabiriyle(aynı zamanda teknik de olduğu için rahatlıkla yazabiliyorum) parazit sebebi olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Sabah saatlerinde kendinizi sizi direkt ilgilendirmeyen bir problemin ortasında bulabilirsiniz. Soğukkanlılığınız sayesinde büyüyebilecek bu problemi daha doğmadan önleyeceksiniz. Bu davranışınız ve sağduyunuz çok takdir toplayacak. Akşama doğru işinizle ilgili alacağınız bir haber sizi çok mutlu edecek. Bu haber bir kutlama nedeni olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Kartınız Çöl... Yalnız kaldığınız şu günlerde artık kendi kabuğunuzdan çıkmanız gerektiğini ifade eden kart. Yüreğiniz sıcak, sevgilere açık ki ancak karşılık almakta zorlanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Sevgilinizin size karşı ciddi duygularladolu. Kıskançlık yaratarak onusevgisini kazanmaya çalışmayın. Çevrenizdekikişilere karşı kırıcı oluyorsunuz.Bu tutumunuz yalnız kalmanıza nedenolabilir. Maddi sıkıntılarınız sürüyor. Yakın birdostunuzun sağlık durumu sizi çok üzebilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Biraz romantizmin farkına varmalı, hayatın keyifli yanlarına odaklanmalısınız. Duygusal açıdan sizi besleyen renkli temalar, yaratıcı uğraşlar gözle görünür biçimde öne çıkabilir. Hatta iş hayatında bu yanlarınızı ortaya koyabilirsiniz. Çocuklarınızı ilgilendiren meseleler de daha pratik yaklaşımlar sergilemeniz gerekecek. Onların duygusal beklentilerini önemsemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Arkadaşlarınızın sizinle ilgili uyarılarını dikkate almalısınız.Yetenekleriniz ve disiplininiz, kafa karışıklığınızın neden olduğu sorunları şimdilik örtmeye yetiyor. Yine de bir an önce toparlanmanızı bekleyenler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Rahat, huzurlu ve mutluluklarla dolu bir gün geçireceksiniz. İhmal ettiğiniz bir iş, ya da bir sevdiğinizle daha yakından ilgilenmeniz için fırsat da var, değerlendirin. Kariyerinizle ilgili istekleriniz gerçekleşiyor. İş alanında yeni pozisyonlar ve iyi bir kariyerle ilgili karşınıza fırsatlar çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Göze görünmeyen küçük harcamalarınızın önünü kesmelisiniz. Umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler olabilir. Bugün bu gelişmeyle ilgili sevineceğiniz bir haber alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Çok soylu duygularla ama aceleci davranıyorsunuz. Yakınınızla ilgili olarak önünüze koyduğunuz soyut hedef, zaman kaybı ve boşa umuttan başka bir şey getirmeyecek gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed