Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Daha mantıklı hareket etmenizde fayda var. Günün ikinci yarısında önemli olmayan bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Hava şartlarına göre gereken tedbirleri almanız, oluşabilecek herhangi bir kalıcı rahatsızlığı önleyebilir. Sosyal ilişkilerinizde yetersiz kalmaktan kaçının. Özel hayatınızda dikkatli olmalı ve hiç bir konuda fazla açılmamanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Sosyal ve kültürel konulara ilginizin artabileceği bir dönem. Tek başınıza pek çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz. Bir ilişkinizde size gösterilmeye çalışılan özenden çok daha fazlasını hakkediyorsunuz. Yaşam deneyimleriniz, bu özeni ancak kendi çabalarınızla elde edebileceğinizi gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Kartınız Yargılama... Bugün önsezilerinizin güçlü olduğuna inanıyor ve karşı tarafı yargılama pozisyonuna girmek istiyorsunuz. Oysa yargılamak istediğiniz kişilere bağlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz, hem hizmet aldığınız hem de sunduğunuz insanların tatmin olacağı verimli bir gün. Atak ve iş bitirici tavrınız gerekecek. Önemli noktaların altını çizip detayları konu etmemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Son derece destekleyici etkiler altındasınız. Dışadönük etkilerle sevdiklerinizle bir araya gelme şansınız var. İkili ilişkilerde duygusal paylaşımlar, sevgi alış verişi içinde olabilirsiniz. Kendi işlerinizi düzenlemek, keyifleri dolu yaşamak için fırsatlar bulacaksınız. İşle ilgili konuşmalar ve kısa yolculuklar da öne çıkabilir. İş hayatında daha hırslı ve kararlı olacağınız bir dönem söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Yaptığınız işten memnunsunuz. Kendinize bir rota çizmişsiniz. Bu yüzden sosyal hayatınızla iş hayatınızı gayet güzel dengelemişsiniz. Her ikisini de birbirine karıştırmadan hakkını vererek yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Sizin hakkınız olan bir para ya da mülkten vazgeçmeyi düşünüyorsunuz. Sizin böyle davranmayı düşündüğünüzü biliyorlar ve onların da işine geliyor. Bu kararınızı bir kez daha düşünmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Bugün alınganlığınız üzerinizde. Masumca söylenmiş sözleri yanlış anlayabilir, kötüye yorabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed