Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
İhtiyacınız olan finansal kaynakları bulmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Şartlarınızı zorlamadan var olan durumu korumaya çalışmak şu an için daha iyi olabilir. Seyahatler ve eğitim hayatınızla ilgili önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Ufkunuzu genişletecek ve sizi yeni düşünce kalıplarına sevk edecek yolları denemek isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Mart 2018)
Kişilik zayıflığı gösteren, edilgen insanlara eleştirilerinizde acımasızsınız. Beri yanda, sizin gibi iddialı insanlarla da geçinememe gibi bir açmazınız var. İnsanın kendisine özel bir değer biçmesinin, kendini önemsemesinin çok doğal olduğunu, hatta bunun gerekli olduğu inancındasınız. Ama sizin bunu, kendine hayranlık derecesinde yaşadığınız eleştirilerine açık olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Ticari gezilerinizde çok fazla umutlu olmayın. Astrolojik açıdan maddi şansınız pek iyi değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Hayır işlerine bir miktar para aktarmanız gerekebilir bugün. Gözünüzle gördüğünüz ya da gerçek anlamda yerini bulacağını bildiğiniz iyi niyetli yardımlara ortak olun. Boşa giden emek ve para sonradan canınızı sıkmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Çalışma ve işe dair konularla meşgul olacaksınız. Aynı anda birkaç işle birden ilgilenmeniz gerekebilir. Bu durum işlerinizi sonuçlandırmanız açısından sizi bir hayli yorabilir. Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz artıyor. Ilımlı ve esnek olduğunuz sürece ekip çalışmaları başarı getirebilir. Çalışma sisteminizde ufak değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Mart 2018)
İş hayatınızdaki çıkışlarla göz dolduruyorsunuz. Performansınız herkesin dikkatini çekiyor ve takdir ediliyorsunuz. Hırsınızı kaybetmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Sevgilinizin özel hayatına ve zevklerine fazla müdahale etmeniz ilişkinizi olumsuz etkiliyor. Bu şekilde davranmaktan vazgeçmezseniz, ilişkiniz bitebilir. Gelecekteki kariyerinizi etkileyebilecek konumda olan birisi size önemli bir meselede dürüst davranmıyor, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Mart 2018)
Geçenlerde elinizden çıkan büyük miktardaki para, bütçenizdeki etkisini bir süre daha sürdürecek. Kabullenemediğiniz nedenlerle, çok düzenli bütçe hesabınızdaki oynamalar canınızı sıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Mart 2018)
Enerjinizi olumlu olarak istediğiniz alanlara kanalize etmeyi başaracaksınız. İletişimlerinizin size şans getireceği bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed