Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2021)
İnsanları daha kolay ikna edebileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Özellikle pazarlık gerektiren veya maddi başlıklı konularda istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Mart 2021)
Sancılı birtakım ilişkiler içindesiniz. Bu ilişkileri onarıp bir yere getirme olanağına asla sahip değilsiniz. Bunların dışında kalmanız en iyi çözüm gibi görünüyor. Sizin sıkı bir dosta gereksiniminiz var. Bunun boşluğunu ne kadar hissetmeseniz de, edinmeniz halinde, sıkı bir dostun yaşamınızı nasıl renklendireceğini göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2021)
Güzel sanatlara ilgi duyarak bir takım sanatsal faaliyetlerinizi sunmak için kulları sıvamış gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2021)
Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla hata yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız daha iyi yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz gereken bir sorunu sık sık ele alıp sonra düşünmekten vazgeçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2021)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Mart 2021)
İş arkadaşlarınızın çoğuna güvenmiyorsunuz ve tedbirli davranıyorsunuz. Bu özelliğiniz ile çoğu beladan uzak duruyorsunuz. İş ortamındaki insanların politik düşündüklerini unutmamanız lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2021)
İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Mart 2021)
Maddi konularda şanslı etkiler altında olacağını ve paraya ilişkin bazı beklentilerinizin yerine gelebileceği bir gündesiniz. Bu konularda beklediğiniz bir haber varsa bugün alabilirsiniz yada beklentilerinize uygun gelişmelerle karşılabilirsiniz. Maddi konularda yeni girişimlerde bulunmaya uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Mart 2021)
Başkaları ile birlikte hareket etmek ve düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsunuz, ama çevresel şartlar bunun için pek de verimli olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed