Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
Ortak kaynak kullanımı gerektiren, ailenizle veya gayrimenkullerinizle ilgili konularda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir veya bu anlamda güzel fikirler edinebilirsiniz. Hatta, yakında daha da güzel şeyler meydana gelme olasılığı var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
Yakınlarınızdan biri sizin hayalci olduğunuzu düşünüp bunu sorun ediyor. Aslında sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor. Bugün sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayacaksınız. Etkilenmeler yapmak istediğiniz bazı şeyleri bir süre daha ertelemenizi gerektirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
AŞK: Ani duygulara kapılarakhemen karar vermenizde biranlam yok. Sevdiğim dediğinizkişi bakalım size tam karşılıkverecek mi? Bununla beraberruhsal durumunuzda bir takımdeğişimler olabilir.PARA: Bugün güçlü zekanızla tam anlamı ileilerleme kaydedeceksiniz. Ticari yaşamınızdaişleriniz düzeliyor. Maddi açıdan şanslısınız.SAĞLIK: Suskun ve düşünceli bir hal alacaksınız.Ama akşam saatlerinde moraliniz düzelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
Bugün yaşayacağınız olaylarda kontrolün sizin elinizde olduğunu bilin. Dış etkenler sizi yormayacak. Eğer evde öncelikler konusunda bir tartışma çıkarsa ağırlığınızı koyup uzlaşma ortamı yaratın. Kontrolsüz davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
Sorumluluklarınız artıyor ve uzaklarla ilgili her konuda bilinçli hareket ediyorsunuz. Zira iş hayatına dair yeni yolculuklar, eğitici organizasyonlar öne çıkmakta. Kendinizi geliştireceğiniz her konuda farklı olan şeyler keşfedebilirsiniz. Bu dönemde yabancıların ön planda olduğu yeni ilişkiler, kurulabilir. Beklediğiniz ortaklıklara zemin hazırlayan gelişmeler hızlanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
Sorunsuz ilişkiler kurmak istiyorsunuz. Bu konudaki kararlılığınız ve titizliliğiniz, size problemsiz bir iş yaşamı sunabiliyor. Yapmayı hedeflediğiniz yeniliklere bu günlerde ilk adımı atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler beklediğinizden farklı gelişebilir. Biraz daha olumlu ve iyi niyetli olmak gerekiyor. İş arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız bir toplantıdan çıkan kararlar, mesleki hayatınızın daha iyi bir noktaya gelmesinde önemli etkiye sahip olacak. Bu fırsatları akıllıca değerlendirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
Elinize geçecek bir para, sizi iş konularında yeniden şekillendirebilir.Zaman, zaman ihtiyaçlarınızdan kısıp zevkinize ayırabiliyorsunuz. Zevklerinizi temel ihtiyaçlarınız gibi görmekten vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
Birini, her gün biraz daha önemsiyor, özel bir yere koyuyorsunuz. Esasında bu kişiyle bir çıkar ilişkisi içindesiniz. Ona bu önemi, özel konumu atfeden sizin kıymet anlayışınız değil, şu günlerdeki güç koşullarınız. Bunu sorgulamaya ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed