Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Kendinize olan özgüven ve saygınız bugün yaşayacağınız olaylarda kurtarıcı rolünü üstlenecek. Eşiniz veya partneriniz arasında belli bir mesafeyi korumak ve aranızdaki sevgi bağını daha da kuvvetlendirmek istiyorsanız herkesin fikirlerine saygı göstermeli ve daha ılımlı bir yol izlemelisiniz. Bunu yaparken gereğinden fazla hassas bir yapıya bürünebilir, duygularınız arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Sevginizi göstermekten çekinmeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Uzun süredir devam eden karmaşık ruh halinden artık kurtuluyorsunuz. İç huzurunuzu bulmanıza çok az zaman kaldı. Eski gamsız, tasasız günlerinize dönmek üzeresiniz. Büyük bir heyecanının eşiğindesiniz. Almanız gerekecek duygusal riskler bile bu heyecanın karşısında önemini yitirebilir. Önemli değişikliklerin yaşamınızı yeniden şekillendirmesi çok mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
AŞK: İnsanları kontrol altınaalmayı ve sorumluluk sahibiolmayı çok iyi biliyorsunuz.Partnerinize de aynı özenigöstererek onun kalbini çeldiniz.İŞ: Tekdüzelikten hoşlanmıyor,sürekli farklılık yaratmakistiyorsunuz. Değişik fikirler ortayakoysanız da farklı yaklaşımlar ve tepkilergelecektir. Buna hazır olmalısınız.SAĞLIK: Gün boyu çok çalışarak yoruldunuz.Yaşam tarzınızı iyi ayarlayarak dinlenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Para harcamaya teşvik edecek kişi ve ortamlardan uzak durmaya çalışın. Hayır diyemeyeceğiniz davetler olursa boşa zaman harcar mıyım diye bakın. Zira bu tarz bir davet hesap etmediğiniz kadar pahalıya mal olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Kendinizi iyi düzenlemeniz gereken konular olacak. İş ortamında yaşanan değişiklikleri görmeniz hızlı ilerlemeniz açısından önem taşıyor. Zaman kaybı yaşatacak iş ortamındaki ilişkiler ise önemli olmalı. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatları kullanmanız gerek. Aşırı çalışmanın getirdiği sağlık temalarına arşı önlemci olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ocak 2018)
İş yerinizde bazı gelişmeleri tasvip etmeseniz de kabullenmek zorundasınız. Çalışmalarınıza hız vereceğiniz bu dönemde , performansınızla daha da göz dolduracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Partnerinizle bir konu yüzünden şiddetli bir münakaşa yaşamışsınız. Durum gitgide daha iyiye doğru gidiyor. Fakat tam anlamıyla düzelmesi için eskinin tamamen bitip, yeninin başlaması gerekli. Ona karşı daha anlayışlı, daha ılımlı olmalısınız. İşinizde ısrarcı ve ikna edici olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Bugünlerde kendinizle ilgili olmayan harcamlar yapmanız muhtemel. Gelirinizle ilgili olarak artış beklentileri bugün de cevap bulamayacak. Sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Varsayımlarla hareket ettiğiniz konularda hüsran yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed