Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2019)
Uzun zamandan beri yaşadığınız sorunlara kalıcı çözümler bulabileceğiniz bugün, dostlarınız ile beraber olabilir ve onların fikirleri doğrultusunda yeni kararlar alma yoluna gidebilirsiniz. Bu konuda yakın çevrenizdeki bir kişiden özellikle tam destek sağlayabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde yaşadığınız sorunları yine bir günde çözmeniz mümkün olmayabilir. Zira bazı sorunların çözümü uzun sürerken bazı sorunların çözümü kısa sürebilir. Özel hayatınızda yaşamış olduğunuz sıkıntıda aynen burada olduğu gibi uzun süreli konuların bir tekrarı olduğundan çözümü de geniş zamanlara yayılacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mart 2019)
Bugün bir süredir kafanızı meşgul eden ve sizi endişelendiren bir konu hakkında birisiyle konuşacaksınız. Bu konuşma sonunda beklentilerinizin gerçekleşmediğini göreceksiniz fakat endişelerinizde yersiz olduğunuzu da fark edeceksiniz. Çok özlediğiniz biri var. Bugün onunla görüşme fırsatı yakalayacaksınız. Çevrenize dikkat edin, size hasetlik besleyenler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2019)
Kendinizi mutlu hissediyor olabilirsiniz. Ancak aklınızda bazı çelişkili sorular var. Cevaplarını bulmak için çırpınıyorsunuz. Olumsuzlukları bir kenara bırakıp arkadaşlarınızla zaman geçirmelisiniz. Çevrenizde sizi destek olmak isteyen insanlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2019)
Sevgilinizi suçlamaktan kaçının. Sizisevdiğini bilmeli ve sert sözlerle kalbinikırmamalısınız. Eğer kalbiniz boşsabugünlerde aşktan uzak durun. İş ilişkilerinizdeortamı germemeye dikkat edin. Bugünüsakin geçirmenizde yarar var. Önümüzdekigünlerde maddi olarak çok rahatlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2019)
Bütçenizi sarsan para çıkışları sizi karamsar düşüncelere itiyor. Gelir ve giderleriniz arasında denge kurmak ve eldeki kaynakları önemsemek lazım. İş hayatında devam eden akıcılık ise size yeni fırsatlar getirebilir. Yetenekleriniz üzerinden kazançlarınızı artırabilirsiniz. Çalışma koşullarının getirdiği fırsatlar ise size güven vermekte. Her açıdan akılcı adımlar atmaya başlıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mart 2019)
Mesleki bilginizi arttırma niyetiniz iyi bir kariyer elde etmenizi sağlayabilir. Karizmatik havanız, iş ilişkilerinizde inisiyatif kullanma kolaylığı sağlıyor. Gelecek adına umutlu görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2019)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mart 2019)
Alçakgönüllü bir yaşamınız var. Yaşam tarzınıza, hiç azımsayamayacağınız kazancınızı da eklediğinizde, size sadece gelecekgünler için birikim yapmak kalıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mart 2019)
Sadece sizin bildiğiniz bir sırrı artık yalnız başınıza taşımak istemiyorsunuz. Çok yakında birileriyle paylaşmak istiyorsunuz. Kiminle paylaşacağınıza iyi karar vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed