Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Aynı an da pek çok yerde olmak veya pek çok alana yayılmak istiyorsunuz, ama aslen yapmanız gereken evinizi, iş hayatınızı veya ailenizi ilgilendiren konularda beklenmedik gelişmeler yaşanırken kendi plan projelerinize odaklanarak bu durumlara yardımcı olmak. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sezgilerimize özellikle kulak vermemiz gereken bir gün! Güneş ve Uranüs arasındaki olumlu açı bugünlerde, alışılmadık şeyler ortaya koyma, rutinin dışına çıkma, yeni, hatta tuhaf fikirler bulma, yeni şeyler deneme, yeni işlere başlama, farklı olanı arama isteğimizi ve şansımızı arttırıyor. Alışkanlıklarımızdan kurtulmak, yeni şeyler denemek, özgür olmak ve özgür düşünmek isteyebiliriz. İçinizden çıkan bu kaşif ruhu diğerlerinin desteğini almamızı da kolaylaştırabilir. Ya da beklenmedik ve olumlu gelişmeler sorun yaşan yerlerdeki tıkanıklıkların çözülmesini veya yepyeni fırsatları önümüze taşıyabilir. Ancak, yine de karışık hafta da olmamız sabırlı ve sakin kalmamızı, riskli olaylarda ve yerlerde tedbiri elden bırakmamızı gerektiriyor. Ani olaylar veya ortaya çıkan gerçekler söz konusu olabilir. Özellikle, elektronik cihazlarımızı B planlarımız elimizde kullanmalıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Dağınık düşünceler içindesiniz. Zihninizi toparlamanız, son zamanlarda bir esasa dayanmayan konuları yeniden ele alıp değerlendirebilmenize bağlı. Ayrıntıları tırmandırıyorsunuz. Yakın bir zamanda ikili görüşmelerde etkilenmeniz söz konusu. Bu anlamda fikir değişiklikleri, kendi özgün düşüncelerinizden uzaklaşmanıza neden olabilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
AŞK: Bugünlerde sadeceçevrenizdekilere değilpartnerinize karşı daagresiflik yaparak onukorkutuyorsunuz. Sizianlamakta sorun çekiyor.PARA: Çalışkansınız.İşinizin gereklerini çok iyi biliyorsunuz.Ancak başka şeylerle de ilgilenmelisiniz.SAĞLIK: Çelişkiler sağlığınızı etkiliyor.Kendinizi güvende hissetmediğiniz birsüreçtesiniz. Kötümser olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Uzun bir çalışma döneminin ardından nihayet yeni kurmak istediğiniz iş için sona geldiniz. Yapacağınız bağlantılar ve vereceğiniz güven size başarı getirecektir. Sevdiğiniz insanın kalbini kazanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Hayatınıza hareket getiren gelişmeler söz konusu. Bugünlerde inançlarınızı yeniden sorgulayabilir, farklı kültürlerin size kazandıracağı konulara yönelebiliriniz. Akademik alanda yaşadığınız yenilikler eğitim çalışmalarınıza yeni bir yön verebileceğinizi gösteriyor. Yurt dışı bağlantılı işlerinizi yeniden toparlamak ve sorumluluk almak için uygun bir dönem olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Dün öğrendiğiniz şey, iş çevrenizdeki bazı insanlarla daha mesafeli ilişkiler kurmanıza yol açacak. Akşama yakın bir toplantınız olabilir. Bu toplantıda bütün mesleki birikiminizi ortaya koymanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Tutumlu biri olduğunuz için kendi dışınızdaki harcamalardan oldukça dertlisiniz. Paranın kıymetini biliyor ve bu kıymeti kavrayamayanlarla çatışmalar yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Kafanızı kurcalayan sorunlar ve özellikle İlişkiniz konusunda gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed