Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Yakın çevre dostlarınızın sorunları ya da sorumlulukları hayatınızda öncelik kazanabilir. Size gelen her şey sizde olumlu hale gelsin, tepkilerinizi kontrol edin. Olumsuz davranışları öğütüp olumluya çeviren duygu değirmeni olun.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Aralık 2017)
İçinde taşıdığınız size garip, sebepsiz gelen sıkıntının birçok nedeni var. Aldırmadığınız bir iki ufak sorun ve sürekli ertelediğiniz bir temel sorun bir araya gelince sizi bunaltmaya yetiyor. Sorunları yerinde ve zamanında halletme alışkanlığı edinmeniz gerekiyor. Bu akşam bir toplulukla yemekte olacak ve unutamayacağınız saatler geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Sizi seven insanları kırıyorsunuz ve hiç mantıklı davranmıyorsunuz. Bunun farkında da değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Tüm sorunlardan uzak, sakin bir gün geçirmeye hazırlanın. Çıkacağınız seyahat sırasında uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızı ziyaret etme fırsatını elde edebilirsiniz. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Pek çok yeni plan ve hedef belirliyorsunuz. İş hayatında kararlılık gösterdiğiniz taktirde istediğiniz yönde ilerleme şansınız olacak. Harekete geçirici şartlar yeni sorumluluklara dikkat çekebilir. Bu sayede kendinizi göstereceğiniz imkanlar bulabilirsiniz. Sosyal çevrenizin size kazandıracağı tecrübeler aynı zamanda gelecekle ilgili planlarda yön gösterici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Aralık 2017)
İşinize bağlılığınızı göstermeniz için özel bir çaba harcamanız yersiz. İnatlaştığınız bazı konularda bugünler içinde ikna edilebilirsiniz. Mesleki iddialaşmalarınız özellikle belli kişilere yönelik.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken anılarınız da canlanabilir. Bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey; sevgi desteği. Alacağınız bir haber sizi motive ederek, hareket kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Zor günlere ayırdığınız birikim, daha akılcı ihtiyaç sıralamalarıyla riskten kurtulabilir. Daha hesaplı yaşamanın yollarını aramanız gerekiyor. Ödemelerinizle ilgili geçici sevinçler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Duyduğunuz bir şeyle canınız sıkılacak, bunu ilgili insanlara konduramayacaksınız. Bununla ilgili bir tavır almadan önce gerçekliğini iyice araştırmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed