Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Uzun vadeli planlarınız konusunda kendinizi sorgulayabilirsiniz. Özgüveniniz arttıkça başarı oranınızda yükselecektir. Evinizde, yaşadığınız yerde, iş yerinizde veya yakın çevre ilişkilerinizde rahatınızı veya verimliliğinizi arttırıcı değişiklikler yapabilirsiniz. Eski tanıdıklarla iletişime geçmek veya eski fikirleri canlandırmak faydalı olabilir. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmak istiyorsunuz ya da o değişimler sizi bulacaktır diyebilirim Niobe’ce. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Enerjiniz, gelecekle ilgili analizlerde sürekli haklı çıkmanız, çevrenizde size karşı ilgiyi ve saygıyı artırıyor. Çekici olduğunuzu siz inkar etseniz bile başkaları görüyor. Ancak yetenekleriniz ölçüsünde iddialı olmaktan kaçınıyorsunuz ve bu da sizi yükseklere götürecek yolu uzatıyor. Çevrenize karşı, kırıcı olmaktan kaçınarak biraz daha eleştirici olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Bugünlerde işinize dair ne yapacaksanız kendiniz yapmalısınız. Çünkü grup çalışmaları size pek hayır getirmiyor ve sonunda sinirlenen siz oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Evle ilgili önceden planlamadığınız bir harcama yapılacak. Bu da nereden çıktı demeyin. Ev hayatına heyecan katacak ve günleri-nizi değiştirecek bir harcama bu. Sağlık açısından şanslı dönemdesiniz. Sağlıklı beslenme ve egzersiz konusunda bir adım atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Kafanızın karışık olması sizi kararsız ve endişeli kılmakta. Bu yüzden hiçbir konuda önünüzü görmeden harekete geçmeyin. Geçmişle daha fazla içli dışlı olmak isterken duygusal endişeler moral bozucu noktaya gelebilir. Biraz yapıcı ve yardımsever yanlarınızı öne çıkarın. Zira sizden daha az şanslı kişilerin beklentilerine yakın durmayı öğrenmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Meslek yaşantınızda oldukça aktif olmak ve gözönünde bulunmakisteyebileceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizi tamamlamak için gösterdiğiniz çaba amirleriniz tarafından takdirle karşılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
İyimser düşünerek yapıcı davranmaya çalışın. Mesleğinizde açık ve paylaşmayı seven bir kişiydiniz. Fakat şimdi sadece çıkarlarınızı gözetiyor, huysuzlaşıyor ve dar fikirli oluyorsunuz. Bir an önce bu tutumunuzdan kurtulmalı çevrenizdekilere karşı daha anlayışlı, daha açık olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Bazı ödemelerinizin ertelenmiş olması önümüzdeki günleri kolay geçirmenize yardımcı olacak. Gelirinizin artacağını bilmek sizi mutlu ediyor. Yine de şimdiye kadar verdiğiniz açığı kapatmak kolay olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Bazı sorunları görmezden geliyor ve bu sorunları çözmek yerine kaçıyorsunuz. Sorunlarınızın üstüne gidin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed