Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Katılımcılığınızın ve yardımlarınızın geri dönüşlerini almaya başlıyorsunuz. Ancak, yine de, herkesin fikirleri dakikalar içinde değiştiği için, işlerine karışmanızdan hoşlanmayabilirler. Baskı hissettiren konuları sizi korkutan kişilerle tartışmanız, istikrarlı olmasını istediğiniz kişileri daha da dengesiz hale getirebilir. Belli konuları kontrol altına almalı ve aradığınız sonuçları elde etmeye çalışmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz çalışmalar ve hobilerinizle ilgilenmek için uygun bir gün. Sosyal yaşamınızdaki aktivite sizi mutlu edebilir ve kendinize olan güveninizi arttırabilir. Risk almaya hevesli olacağınız bugün, şans oyunlarından zevkalabilirsiniz. Kontrolü kaçırmayacağınıza inansanızda, hırsınızın etkisinde kalmamanız gerekli, unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Bugün vazgeçilmez kişiler dediğiniz insanlarla sıkıntı yaşayabilirsiniz. Onlara yardım ederek bir yere varamadığınızı fark edip üzülebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Sizin dışınızda yapılan planlara üzülüyorsunuz ama bunlara uyum sağlamaktan başka çareniz de yok. Çok çalışıp fazla üretmeniz gerekiyor bugün. İş yerinde ağzı laf yapıp verimliliği sekteye uğratanlar da mevcut.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Kendinizi tanıma ve hayatı anlama gayreti içine girebilirsiniz. Manevi konular ve içsel süreçler öncelikli hale geliyor. Zihinsel ve duygusal açıdan derinleşme ve analiz yapma imkanı yakalayabilirsiniz. Kişisel gelişiminize faydası dokunacak bazı görüşmelerde bulunabilir, destek alabilirsiniz. Akışa bırakmak iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Haziran 2021)
İş ilişkilerinizden şikayetçi bir görüntü vermekten çekinmemelisiniz. Bu günkü görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi saptamış olmanız gerekiyor. Bu görüşme, iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Paranızın kontrolünde söz sahibi ikinci, üçüncü kişiler var gibi. Bu para ilişkisinde zarar görmüyorsunuz. Yine de daha inisiyatifli bir izlenim, size yönelik farklı bakışları getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Haziran 2021)
İhmal ettiğiniz bir konuya dikkatinizi çevirmeniz gerekecek. Bu konuyu, aceleci bir olmanıza karşın gereğinden fazla ağırdan alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed