Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Kasım 2019)
Mesleki konularda daha temkinli olmanız gerekiyor. Yeniliklere karşı açık bir tutum izleyebilirsiniz. Size cazip gelen veya gelecek olan bir ilişkiden, daha ilerki safhalarda bir zevk alamayabilirsiniz. Bu tutumunuz ilişkilerinizi geliştirmenize ve çeşitli etkinliklere çağrılmanıza yardımcı olacaktır. Aile ilişkilerinizde bazı terslikler gelişebilir. Büyüklerinizle ilgili bir şikayetiniz olmayacaktır. Ancak varsa kardeşleriniz ya da yakın akrabalarınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Kasım 2019)
Fiziksel ve ruhsal sağlığınıza özen göstermelisiniz. Yaşanan olaylar sizi ruhsal yönden yaralarken değişken havalarda dirençsiz vücudunuzu etkileyerek sizi yatağa düşürebilir. Bugün sizin burcunuzdan olan birisi ile tatsız bir konuşma yapacaksınız ve bu konuşma sizi pek çok bakımdan zor durumda bırakacak. Çevrenizdekilerin sizi anlayabildiklerine inanmasanız da sizi anlıyorlar ve size istediğiniz konularda şans veriyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Kasım 2019)
Ticari seyahat bahanesi ile bol bol gezilere katılıyor, evinizle ilgili sorunlar yaşıyorsunuz. Size güven duyan kişilerin güvenini sarsmamalısınız. Mali durumunuzu gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Kasım 2019)
Çalıştığınız yerde haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bu durumu iş ve aşk hayatınıza yansıtmayarak çok doğru hareket ediyorsunuz. Mali konulardaki uzmanlığınıza güvenenler başarılı hamleleriniz sonucu para kazanacaklar. İşinizin yoğunluğunu bahane ederek ailenizi ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Kasım 2019)
Sizi tedirgin edebilecek şartları fazla zorlamak yerine akışta kalmalısınız. Zira hayatınıza yön vermeniz gereken konuların şimdilik beklemede kalması gerekiyor. Sizi geçmişle ilgili konularda test edecek gelişmeler hayatınıza girebilir. Negatif etkilerle yanlış kararlar alabilirsiniz. İyimserlik geliştirmeli, gereksiz korkulara kapılmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Kasım 2019)
Çoktandır aklınızda olan bir projenize bugün ilk adımı atmayı düşüneceksiniz. Umutlarınız diri olmalı. Sizi mevcut koşullarınızdan kurtaracak her tür işe açık görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Kasım 2019)
Dileğinizle ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı olmaktan kaçınmalısınız. Bu şekilde dilediğinize daha çabuk kavuşabilirsiniz. Mesleğinizde sizi kıskanan ve rekabet halinde olan birçok kişi var, ancak onlarla savaşacak gücünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Kasım 2019)
Yurtdışıyla bir para ilişkiniz var, ama kısa vadede sevinç görünmüyor.Yeni, yeni gelir kapılarının arayışı içindesiniz. Bununla ilgili yaptığınız etütler ve seçimler çevrenizde pek gerçekçi bulunmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Kasım 2019)
Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz ve davranışlarınızda bir tutarsızlık olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed