Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Bugün dikkatli olmanız gereken bir gün. Herşeyden önce alış verişlerde aldatılmaya ya da kötü niyet olmasa bile bozuk, işe yaramaz şeyler almaya çok uygun olduğunuzu aklınızdan çıkartmamalısınız çünkü bugün bazı şeyler almanız kaçınılmaz olabilir. Eğer mümkünse alış verişlerinizi günün ilk yarısında bitirmeniz daha verimli olabilir. Bunu yapamadığınız takdirde alışverişe çıkarken yanınıza dikkatli bir arkadaşınızı alabilirsiniz. Duygusal olarak kötümser bir yapıya girmeniz ve herşeyi olumsuz yanından ele almanız, çevrenize küsmeniz ve içinize kapanmanız da olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Kent dışındaki çok genç bir yakınınızla bu akşam hasret giderebileceksiniz. Bu günlerde derin bir umutsuzluğunuz var. Baştan çok umut bağladığınız kimi uğraşlarınız, sizi hayal kırıklığına uğratmış gibi görünüyor. Ama boşa olduğunu bildiğiniz halde yine de bir çaba içindesiniz. Bu hayal kırıklığını paylaştığınız bir gurubun varlığı, size bir liman gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
İlişkilerinizde içe kapanık görünüyorsunuz. Kolay kolay düşündüklerinizi açamıyorsunuz. Mutlu bir bir birliktelik istiyorsanız açık olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Bugün içinde bulunduğunuz topluluğun kuralları, iş yerinin gereklilikleri sizi biraz yorabilir. Uyum göstermek ayrı, gerçekten inanarak bir şeyi yapabilmek ayrı. İkisi arasındaki farklılıkları n yorucu olduğunu görmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Artan sorumlulukları bir kenara itmekten yanasınız. Biraz gevşemek ve kendinizi dinlendirecek, boş zaman yaratacak planlar yapabilirsiniz. Sanatsal becerilerinizi daha somut biçimde ortaya koymak size cesaret verecektir. Aşkta da paylaşıma açıksınız. Bu günlerde çocuklarınızla ilgili sorumluluklar, onların yaratacağı problemlere yakından bakma zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Bugün bazı insanlarla oturup konuşmayı düşüneceksiniz. Birtakım şeyleri kökten değiştirmeden çalışamayacağınızı düşünüyorsunuz. Bu nedenle yeni arayışlar içindesiniz. Mesleğinizi, iş alanınızı sevmenize karşın iş yaşamınızdaki insan ilişkileri sizi yıpratıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Bugün aile içindeki bir yenilik, bir değişiklik, evliler için sevinç ve mutluluk kaynağı olacak. Kalbi boş olanlar fazla ümitli olmadıkları bir yakınlaşmadan bugün mutlu işaret alacaklar. İş hayatınızda son derece aktif ve başarılı olabileceğiniz bir günü değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Paranızın hesabını bilmeniz para sıkıntınızı hafifletmiyor. Sorumluluklarınızın bir kısmını azaltmayı düşünüyorsunuz. Bugün yine bir ödeme sorunu yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Bir konuya çok gerekli olmadığı halde kafa yoruyorsunuz. Bu konuya zihninizde ayırdığınız zamanı, sizi doğrudan ilgilendiren başka konulara ayırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed