Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Koskoca bir yılı arkanızda bırakıyorsunuz sevgili Oğlaklar. Sizler için oldukça önemli yıllar başlıyor. Ne kadar hazırsınız ya da ne bekliyorsunuz diye sormayacağım. Sizler Oğlak olduğunuzu yeter ki unutmayın. Satürn gezegeni sizden sorumluluk, disiplin ve çalışmanızı isteyecek. Bunlarında zaten sizler için doğuştan bir dürtü ve yetenek olduğunu düşünecek olursak, demek oluyor ki her şey sizler için çok kalıcı olacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Kendinizi son derece güçlü hissedeceğiniz bir güne başlayacaksınız. Özgürlüğünüzü kısıtlayan şeylerden kurtulmak isteyebilirsiniz. Sosyal hayatınızı güçlendirmek için kendinize değişik eğlence alanları seçebilirsiniz. Ailenizle ilgili bazı beklenmedik gelişmeler yaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Kendinizi aşkınıza adadınız. Sevgilinizle konuşmak, şakalaşmak hoşunuza gidiyor. Boğaz ve çene çevresinde iltihaplanma olabilir. Kurduğunuz hayaller bazı kişilerle iletişiminizden sonra gerçekleşebilir. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Keyfine yapılan her şey sizi çekecek bugün. Bazı kişiler, çalışma gel hayatın tadını çıkaralım diye aklınızı çelebilirler. Zaman boşa geçiyor gibi görünse de pek çok özel olmayan işinizi de gün içinde halletme şansınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Bugün tek başına hareket etmekte zorluklar var. Bağlayıcı ilişkiler ve eşle olan duygusal bağlar sizi yeni kararlar almaya itecek. Yaşadığınız duygusal değişiklikleri yeterince önemsemelisiniz. Diğer taraftan ortağın para durumu ve finansal konular karşınıza çıkacaktır. Başkalarının kaynaklarını kullanmak konusunda şanslı görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Elinizdekilerle yetinme isteğiniz çoğu kez çalışma azminizi kırıyor. Bir memur zihniyetiyle iş yapmak istiyorsunuz. Böyle çalışmaya devam ederseniz yeteneklerinizi körelteceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Beklediğiniz haberler, özellikle para konularını içeriyorsa sizi sürüncemede bırakabilir. Her zamanki sabrınızı kullanmalısınız. Akşam saatleri daha rahat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Zaten bütün zorlukların üstesinden gelecek enerjiye sahipsiniz. Sağlığınıza da özen gösterdiğiniz takdirde, huzurlu ve verimli günler sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144561 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed