Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Bugün sizin gününüz değil. Fakat hoşunuza gitmeyen olaylar karşısında, yakında size de sıra geleceğini bilin ve sakin olun. Bugün sevdiğiniz türden bir eğlencede bulunmanız ve kendinizi yenileyebilecek derecede güzel vakit geçirmeniz olasıdır. Anlaşmazlıklarınızı düzeltebilir, alışverişlerde karlı çıkabilir ve karşı cinsle daha iyi anlaşabilirsiniz. Bazı dostlarınız sizi arayabilirler. Birlikte olduğunuz kimse ile inatlaşma içine girmeniz olasıdır. Fakat onunla çok mutlu bir gün de geçirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Önümüzdeki günler içersinde gelişecek bir olayın sonucu hakkındaki tahminleriniz tutacak. Buna rağmen bu konuda üzüntü ve pişmanlıklar yaşayacaksınız. Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Bununla ilgili belirgin kararsızlığınız, bu yolculuğu engelleyemeyecek. Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanabilir. Bununla ilgili bilgilendirileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Son derece pozitif bir ruhhali içindesiniz. Kısavesamimiilişkileriçindeolabilirsiniz.Sevdiğinizkişibunufarkedecekolursailişkinizdesorunçıkabilir.owe
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Sizi daha fazla kazanmak ve kazandığınızı arttırmak konusunda harekete teşvik eden bir aileniz var. Yatırım konusu gündeme gelecek. Sizin de aklınıza yatacak önerilen şeyler. Bu aralar niyetiniz varsa gayrımenkul üzerinde düşünmelisiniz. Sizin için sağlam bir araç olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Yayıncılık ve medya konularıyla ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Düşüncelerin paylaşılması açısından olumlu enerjiler gözüküyor. Gün içinde yapacağınız görüşmeler işlerinizin ilerlemesine büyük katkı sağlayabilir. Sınırları aşma isteğiniz araştırmaya dayalı çalışmalarınızda daha belirgin hale gelecek. Değişime hazırsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Aralık 2020)
İş yaşamınızda önemli ölçüde bir yoğunluk yaşayacağınız ve üzerinize aldığınız sorumluluklarınızın artacağı bir gündesiniz. Düzenli bir şekilde çalışmalarınıza devam edeceksiniz ve istikrarınızı korumaya çalışacaksınız. Ancak çalışma ortamınızda dengesizlik olarak yorumlanabilecek bir sorun yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Bugün gelirinizin yetersizliği ile alakalı bir görüşmeniz olabilir. Bu görüşmede şansınız yüksek. Son harcamalardan sonra tekrar doğrulmanız biraz zamana bağlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Ayaklarınızın yere sağlam bastığına inandığınız bir konuda aldatılmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed