Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Finansal kaynaklı sorunlarınıza daha kalıcı çareler bulabilecek, elinize geçen bu fırsatları geleceğe yönelik altın fırsatlara dönüştüreceksiniz. Bu sefer dönüşüm sizler için daha kolay olacaktır. Maddi kazanımlarınızın bu denli refah bir hal alması sizi oldukça motive edecek, kendinizi hem maddi hem manevi daha da huzurlu hissedeceksiniz. Elinize geçen bu fırsatları iyi değerlendirmeli, yatırımlar için bazı planlar düşünmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Bugün güne sıkıntılı başlayabilirsiniz. Özellikle sabahın erken saatlerinde alacağınız bir haber canınızı sıkabilir. Öğle saatlerinde bu sıkıntılı durumunuz ortadan kalkacaktır. Yakın arkadaşlarınızın ilgisi sizi kendinize getirecektir. Ailenizden bir süredir ayrısınız. Kısa zaman sonra onlara kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Kendi benliğinizi unutmuş, başka benliğe bürünmüşsünüz. Özünüze dönmenizde yarar var. Aksi takdirde insanlarda yanlış izlenim bırakacaksınız. İş arkadaşlarınız sizden yana oldukça huzursuz. Bunun için kendinizi biraz daha sorgulayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Aşk hayatınızla ilgili, karmaşık duygu ve düşünceler içine girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla gereksiz tartışmalara girmeyin. Çünkü öfkenizi bastırmakta zorlanabilir, istemediğiniz kelimeleri sarf edebilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Hukukdavalarınız yakın zamanda lehinize sonuçlanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
En tepede yaşanan gelişmelerle yeni bir yön arayışınız var. İşte ve mesleki alanda aradığınız statü için kimliğinizi ortaya koyma çabanız söz konusu. İş hayatında yaptığınız seçimler sizi ortak çalışmalar yolu ile etkilemekte. Bir yandan da tamamlanması gerekli işler, para durumunuzu yakından etkileyen konuların üzerinizdeki baskısı sona eriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ocak 2018)
İşyerinizdeki sorunlarınızı birilerine açmaya, haklı bazı nedenlerle cesaret edemiyorsunuz. Aklınızı devamlı kurcalayan bir işi, şimdiki işinizi de aksatmadan halletmeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Para durumuzda bugün aldığınız ani bir haber üzerine bazı değişiklikler belirecek. İşlerinizi bir kenara bırakıp parasal konulara ağırlık vereceğiniz bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Özel hayatınızda sizi çok kıskanan birisi var. Henüz size zarar verecek bir harekette bulunmamış ama ne yapacağı belli olmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed