Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Ekonomik düzenlemeler veya günlük hayat akışınızda değişiklikler yapmanıza yardım edecek metodlar geliştirmelisiniz. Eski, ama güvenilir plan ya da yöntemlerinize dönebilirsiniz. Değişim gerilime ya da bir arkadaşınız, komşunuz veya akrabanızla kaçınılmaz durumlara neden olabilir. Evle ilgili gelişmeler olumlu sonuçlar doğurabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Çok yoğun bir döneme giriyorsunuz. Hemen bugün düğmeye basıyorsunuz. Yeterince zaman kaybettiniz çünkü. Geç davranan, ama yine de yetiştirebilen birisiniz. Ama özelliğinizin verdiği rahatlık birkaç kez elinizi ayağınıza doladı hatırlarsanız. Siz en iyisi kalkıp hemen basın şu düğmeye
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Aşk sözleri size hiçbir şey ifade etmiyor. Onunla sıkıntılarınızı paylaşınki size yardım edebilsin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Zihinsel aktiviteniz çok yüksek. Her türlü işin üstesinden gelebiliyorsunuz. Bugün, bir takım olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İdeallerinize yaklaşmak için çevresel faktörlerin çok önemli olduğunu bilmeniz yeterli değil. Sizden daha başarılı kişilerden destek almalısınız. Sağlığınız iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Çalışma şartlarınız ve iş ortamında olumlu değişiklikler var. Farklı teknikler deneyerek son derece başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Zaman alan uğraşlar ise birlikte çalıştığınız kişilerle paylaşıma giderek aşılacaktır. İş arkadaşlarınız ile ilgili gelişmeler karşısında daha yapıcı olmanız gerekebilir. Zira tamamlanması gereken işleri sonuçlandırmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
İşin çoğunu siz yapıyorsunuz ama sessiz sedasız çalıştığınız için kimileri bu emeğinizi görmezden geliyor. Yine de taktir edeniniz çok. Bugün iş arkadaşlarınızla sosyal bir aktivite yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Maddi konularda olumlu çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz ve uzun vadede size kazanç getirecek projelere yönelebilirsiniz. Yeni bazı yatırımlarda bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Tepki vermeden önce düşünmeniz gerekiyor. Bugünlerde bir konudaki ilgisizliğinizle ilgili eleştiri alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed