Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2018)
Bugün kariyer hayatınız ve finansal korkularınızla ilgili yapacağınız söylemlerde dikkatli davranmalı yanlış anlamaya müsaade verecek söylemlerden kaçınmalısınız. Zira yakın çevrenizde ki bazı kişiler bu söylemlerinizi yanlış yönde kullanabilir ve sizi zor durumda bırakabilirler. Bu noktada bazı sorunlarınızı belki de kendi içinizde çözmeniz kişiliğinizin olumlu yönde gelişmesi adına daha faydalı olacak ve kendinize olan güveninizi daha fazla arttıracaktır. Yine yakın çevrenizdeki kişilerden onlara destek olmanız sorunları konusunda onlara yardımcı olmanız ve fikir vermeniz istenebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mart 2018)
Hayatın başarı basamaklarını hızla çıkıp en yükseğe erkenden kurulmak istemeniz güzel de, hem o en yüksekte ne yapacağınızı bugünden bilmenizde, hem de bu arada hızla çıkarken atladığınız bazı basamakların sonradan sorun çıkaracağını unutmamanızda yarar var. İstikrarlı olmayan yükselişler her zaman hızlı düşüşlerle sonuçlanır, unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2018)
Bugün sevgi ve aşk gezegeni birleşiyor. Merkür ve Venüs, sizin de bugün aşka sıcak bakacağınıza dikkat çekiyor. Çekici, hoş alımlı, eğlenceli biri olarak insanların karşısına çıkacaksınız. Kalbi boş olanlara müjde!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2018)
Partnerinizle birlikte çıkacağınız bir seyahat sırasında yeni iş ortaklıkları gündeme gelebilir. Ancak karşınıza bu süreçte çıkacak iş ve aşk fırsatlarını değerlendirebilmek için biraz daha atak ve hevesli olmanız gerekecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2018)
Maddi açıdan bazı riskli gelişmeler olabilir. Başkalarının desteğine daha fazla ihtiyaç duyacağınız bu günlerde daha çok borçlanmak zorunda kalabilirsiniz. Ödemeler dengenizi bozacak gelişmeler, başkalarının parasal sorumluluğu kriz yaratacaktır. Bir yandan da duygusal paylaşımlarda sorunlar söz konusu. Sizi huzursuz eden yakın bağlar sorgulanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mart 2018)
İşinizde başarılısınız. Bu konuda amirleriniz açık olarak takdirlerini size iletmeseler de kendi aralarında başarınızı konuşmaktalar. Yakında terfi ya da zam alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2018)
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mart 2018)
Bugün maddi olanakları güçlü tanınmış birinden destek ve yardım alacaksınız. Bu sayede kendinizi güvende ve rahat hissedeceksiniz. Özellikle yurt dışı bağlantılarınızdan önemli haberler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mart 2018)
Önünüzdeki günler içersinde bir yolculuğunuz olabilir. Bu yolculuğa seve seve çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed