Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Bazı konuların gerçekleşmesini istiyorsanız, ani hareketlerinizi ve tepkilerinizi kontrol altında tutmanız gerekiyor. Bazı konuları ne kadar yeniden düzenlemeye çalışır, müdahalede bulunur veya ne kadar uyarlarsanız istediğiniz karşılığı almanız o kadar zor olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mart 2019)
Olaylar karşısında en normal davranış biçimini siz gösteriyorsunuz. Heyecana kapılmak yerine sakin bir tavırla çevrenizdeki insanların yatışmasını bekliyorsunuz. Bu akılcı davranışlarınızla hedeflediğiniz şeylere ulaşabilirsiniz. Bugün sizden yaşça büyük bir yakınınızın duygusal yönden yardımını görmek keyfinizi yerine getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
ÖNEMLİ işlerle ilgilenebilirsiniz. Planlarınızın yavaş geliştiğini düşünseniz de kararlarınızdan vazgeçmeyin. Bir miktar parayı kendiniz için kullanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Eşinizle ilişkinize dış etkenlerin tesir etmesine, ailevi mevzuların gerginlik yaratmasına izin vermeyin. Birebir iletişimde stres artabilir. Yakın dostlar , arkadaşlarla bir aradayken sorunların çözümüne daha yakınsınız bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Sizi huzursuz eden şartlar söz konusu. Kendinizi kısıtlanmış hissedeceğiniz zamanları dikkatli geçirmelisiniz. Kafa karışıklığı yaratan her konu risk getirecektir. Biraz geçmişle ilgili konulara yönelerek hatalarınızı görmelisiniz. İş hayatının getirdiği zorluklar dışında şanslı zamanlarınız da olacak. Aşk hayatınızda daha tatmin edici gelişmeler yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mart 2019)
İşinizde kendinizi nihayet istediğiniz noktada hissediyorsunuz. Başarmak istediğiniz daha çok şeyler var. Yeni projelere imza atabilir, sözleşmeler hazırlayabilirsiniz. İş yeriniz hareketli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönlerinizin başkalarının işine yaradığını görmek sizi mutlu edebilir. Maddesel sorunlarınızın başınızı ağrıtmasını istemiyorsanız, bütçenizi iyi hesaplayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mart 2019)
Büyük bir harcamanın hazırlığı içindesiniz. Ama bu harcamaya pek gönüllü görünmüyorsunuz. Tüm aile bireylerinin baskısı sonucu, çaresiz bir miktar paradan çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mart 2019)
Sağlığınızla ilgili şikayetleriniz varsa daha önlemci olmalısınız. Kendinize daha fazla vakit ayırmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed