Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Özel ilişkilerde partnerinizin sizden beklentiler içinde olması sizin bazen ondan uzaklaşmanıza neden olabiliyor. Ancak ona vakit ayırmak ve onunla nitelikli zaman geçirmek için biraz fedakârlık yapmanız her ikiniz için de iyi olacaktır. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda hiç ummadığınız sebeplerden dolayı sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Bugün güne sıkıntılı başlayabilirsiniz. Özellikle sabahın erken saatlerinde alacağınız bir haber canınızı sıkabilir. Öğle saatlerinde bu sıkıntılı durumunuz ortadan kalkacaktır. Yakın arkadaşlarınızın ilgisi sizi kendinize getirecektir. Ailenizden bir süredir ayrısınız. Kısa zaman sonra onlara kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Oldukça yorgun görünüyorsunuz. Çevrenizdeki hiçbir olayla alakalı ne merakınız ne de bilginiz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Karşılaştığınız yeni durumlara herkesten farklı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz bugünlerde. Ne derler, ne düşünürler diye düşünmeyin. İçinizden gelen şekilde hareket edin. Fikir almak güzel ancak uygulamada son söz sizin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Eğitime ve iletişime dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle olan paylaşımlarınız artacak. Sanatsal uğraşlarınız tatmin sağlayabilir. Ticari alanlardaki çalışmalarınızda zekanızı gösterebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özellikle anlaşmalar ve sözleşmelerle ilgili olumlu gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Meslek yaşantınızda oldukça aktif olmak ve gözönünde bulunmakisteyebileceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizi tamamlamak için gösterdiğiniz çaba amirleriniz tarafından takdirle karşılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Duygularınızla, mantığınız arasında yaşadığınız çatışma üzerinizde baskı oluşturuyor. Siz de bu durumun sevgilinizden kaynaklandığını düşünerek onu suçluyorsunuz. Bugün duygularınızı açıkça ortaya koymayı denerseniz birlikteliğiniz farklı boyutlara taşınacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Bazı önemli yatırımlar gerçekleştirdiniz ve önümüzdeki günlerde bunun faydalarını göreceksiniz. Harcamalarınıza dikkat edin. Yakında bir takım borçlarınızı kapatmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Bu akşam alacağınız bir haberle bazı sorgulamalara girmemelisiniz. Bu aslı olmayan bir haber olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed