Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Maddi ve finansal konulardaki beklentilerinizle ilgili uzlaşma sağlayacağınız ve ortak fikir birliğine ulaşacağınız görüşmeler yapmanız mümkün. Sabrınızın meyvelerini toplamanıza az bir süre kala kendinizi daha iyi hissedebilir, bu kadar beklemenin vermiş olduğu rahatsızlığı kısa bir sürede yenebilirsiniz. Ancak sizler yine de hayatınızda her şey iyi gitse de maalesef bunu iç dünyanıza yansıtamadığınız için tam anlamıyla mutluluğu yaşayamayan kişilersiniz. Bir an önce bu konuya çözüm bulmanız ve kendinizi rahatlatmanız gerekir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Atak ve girişken olduğunuz bir konuda biraz dikkatli olmanız gerekiyor. Bugün bu konuyla ilgili bazı gelişmelerin içinde olacaksınız. Geri durmanızda yarar var. Uzak bir tanıdığınızdan onun esenlik haberini alacak, buna sevineceksiniz. Bazı durumlarda çok tez canlısınız. Aceleciliğin aslında insanı geciktirdiğini şu günlerde bir daha göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Kartınız İmparatoriçe... Huzurlu ve sakin ortamları bugüne kadar hep aradınız. İşte size bir fırsat. Sevdiğiniz kişi ile baş başa kalarak ruhunuzu tazelemekte geç kalmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Yakın akraba ziyaretleri ve kısa seyahatler gündeminizde olabilir bugün. Eşinizi de bu planlara ortak edin. Onunla mutlu ve güven içindeyseniz bunu belli edecek şeyler yapın. Tavırlarınıza bu memnuniyeti mutlaka yansıtın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Kendinizi girişken ve mücadeleci hissedebilirsiniz. Yaklaşımlarınız cesur bir hava taşıyabilir. Gün içinde keyifli kaçamaklar yapmak isteyebilirsiniz. İş hayatına oldukça odaklısınız. Mesleki konularda sorumluluklar özellikle vurgulanıyor. Hatta eve daha fazla iş götürmek ve evde de meşgul olmak gerekebilir. Daha sakin kalmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Bugün iş hayatınızda büyük ümitlerle bağlandığınız şeyler gerçekleşecek. Bu konudaki çabalarınızın karşılığını göreceksiniz. İşinizle ilgili çalışmalarınız arttıkça daha verimli sonuçlar alacaksınız. Ancak aşırı dalgınlıklarınız yüzünden hatalarınız ve yanlışlarınız oluyor. İlginizi işinize yoğunlaştırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Aile içindeki bir satış işinde umutlu gelişmeleriniz var. Şartların son günlerdeki elverişsizliği zor günler yaşatabilir. Bugünlerde yeni kaynak arayışlarına girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Zararlı yönelimleri olduğunu düşündüğünüz bir yakınınızın karşı çıkışlarını ciddiye almanız gerekiyor. Yanlış izlenimler edinmiş olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed