Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Çeşitli konulardaki farklı parçalar yerine oturmaya başlıyor. Ancak, sonuçlar veya her şey sona erdiğinde gelinen nokta sizi şaşırtabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Son zamanlardaki düzensizliğiniz çok ileri boyutlara varmış gibi. Çok inanarak giriştiğiniz değişme çabalarınızdaki zorlanmalar, hiçbir zaman değişmeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Bugünlerde yaşayacağınız bir olay aceleyle karar vermenizi gerektirecek. Ayak sürümeniz, bu defa imajınızı tazelemeniz dışında da yararlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Görüntü olarak çok hızlısınız, ancak açıkgözlü olduğunuz söylenemez. Her şeyi abartı derecesinde kontrol ediyor ve başkalarına tavsiyelerde bulunuyorsunuz. Kendi imkanlarınızı bir gözden geçirin ki sizi yanlış anlamasınlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Yeteneklerinizi ispat etmek zorun-da değilsiniz. Kapasitenizin üstünde performans göstererek parasal ko-nularınızın üstesinden gelmek istiyorsunuz. Sırlarınızı kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Aşk hayatınızı renklendirmek için farklı ortamlarda zaman geçirmek isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Yeni düşünceler ve fikirler edindiğiniz bugün çok şey yapabilirsiniz. Zihinsel çalışmaların devam ettiği şartlar yenilenmeleri beraberinde getiriyor. Ancak kardeşlerle ilgili bazı sorunlar sizi yakından etkileyebilir. Biraz anlayışlı olmanızda yarar var. İlerleyen saatlerdeki daha çok eve yönelik işler öncelikli olacak. İstediğiniz değişiklikleri hızlı biçimde ele almaya başlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Şubat 2021)
İş çevreniz sürekli genişliyor; etrafınızda oluşan yığınak tekdüze değil. Bir yandan ilişkilerinizi çoğaltmaya bakın, bu dinamizmdir; bir yandan da ilişkilerinizi, kalite elde etmeye dönük olarak ayıklayın. Az ve öz olan, yani kaliteli olan iş hayatını giderek belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Kendinizi ve sevgilinizi sorgularken iyimser düşüncelerinizi yükseltirseniz bakış açınız değişecek ve ilişkiniz yeni bir boyuta geçecek. Sıkı bir iş günü sizi bekliyor. İş arkadaşlarınızın olumlu ve destekleyici tavırları da sizi motive edici olacak ve hedeflerinize yakınlaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Para konularında çok desteklediğiniz birinin, bunu artık hakketmediğini düşüneceksiniz. Geçmişte kalmış bazı para tartışmaları bugünlerde yeniden masaya konabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Yanıltıcı haberlerin yönlendirmesine girmemeye çalışın. Bu nedenle umudunuzu yitirdiğiniz bir çözümsüzlük, bu günlerde değişik boyutlar kazanabilir. Ãœzerine gitmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed