Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Büyük ihtimalle bazı konularda anlaşmak veya danışmanlık hizmeti almak istiyorsunuz, o zaman hantal bir görüntü vermekten sakınmalısınız. Hislerinizi dile getirebilir, ilişkilerinizi ve özel yaşamınızı nasıl değerlendirdiğiniz hakkında konuşabilirsiniz. Değecek işlerle uğraşmalı ve sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmelisiniz. Etkili pozisyondaki kişilerle iletişim kurmanız uzun süreli etkiler bırakmanızı sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Vazgeçip yeniden ele aldığınız hassas bir konu, sürekli üzerinde durmanızı gerektirecek bir sorun haline gelebilir. İyimsersiniz. Bunun yanında panikçi özellikler de barındırıyorsunuz. Ama bu çelişik durum, çevrenizi olumsuz etkilemiyor. İlerleyen saatlerde öğreneceğiniz bir şey, sizi biraz düşündürecek. Bununla ilgili bol görüşmeli bir akşam geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
AŞK: Bugün ufak bir hediyealarak partnerinizin gönlünüelinizden geldiğince hoş tutmayaçalışıyorsunuz. Ancak onun çokyoğun olması nedeniyle sizdenuzak durması olası görünüyor.PARA: Para sıkıntım yok diyekendinizi alışverişe verdiniz. Mevcutharcamalarınızın dışına çıkarak fırsatlarınızıköreltebilirsiniz. İmkanlarınız dahilinde hareket edin.SAĞLIK: Yıldızınız parlak olmasından dolayısağlığınızda da karışık problemleri çözeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Kenddnnizi kolaylıkla olayların gidişatına bıraakaacaağınnız bir gün. Yolunnda gitmeyenn şeyleri düzletme çabanızın olmaması asıl sorun. Birşeyleri değiştirmek istiyorsanız mutlaka biraz dahaagayret etmeli geri planda kalmamalıssınnız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Bugün parasal kaynaklarınızla ve kişisel donanımınızla daha ilgili olabilirsiniz. Kendinizi, yeteneklerinizi geliştirecek konulara ağırlık verebilirsiniz. Bu uzmanlığınızı arttıracak bir seminere katılım şeklinde de olabilir; öğrenim durumunuzu güçlendirecek bir eğitime başlamak şeklinde de olabilir. Her koşul altında maddi durumunuza da faydası dokunacak eğilimlerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
İlginç projeleriniz biraz zaman istiyor. Acelecilik yanlış tercihleri getirebilir. Kendinize olan haklı güveniniz, bu sıralar olumluluklar kadar olumsuzluklara da çok açık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Sıkı para politikalarınız bir süre daha devam edecek. Bunun rahatsızlıkları sizi fazlaca etkilememeli, karlı çıkacaksınız. Alacaklı olduğunuz kişiler, bu yakınlarda iyi niyetlerini gösterebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Bugünlerde duygusallıklara biraz açık görünüyorsunuz. Objektif olmaya ve sorunları iç içe geçirmeden çözmeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed