Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
Özel bir şeyler yapmanız için size bazı şanslar verilebilir. Belli tekliflerin avantajını yaşamaya çalışırken para kaybetmemeye veya sizden faydalanmaya çalışan kişilere dikkat etmelisiniz. Size karışılmasını veya sınırlandırılmanızı engelleyecek kurallara ihtiyacınız var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabaha karşı saatlerden itibaren veya sabah saatlerinde kısmen gergin etkiler ön planda olabilir. Stresli durumlarla karşılaşabiliriz. Huzursuz veya engellenmiş hissedebiliriz. Riskli yerlerden veya güvenmediğimiz kişilerden uzak durmakta, ufak tefek kazalara karşı tedbirli olmakta fayda vardır. Artan yük ve sorumluluklar ya da saldırgan tepkiler veren kişiler sıkıntı verebilir. Öğle saatleri civarında, unutkanlıklar, kararsızlıklar, konsantrasyon bozuklukları, hayalperest yaklaşımlar veya yanıltıcı kişiler ön planda. Akşam saatlerine doğru, daha iş bitirici olabilir veya sağlam ilişkiler kurabiliriz, ama gece saatlerinde yine ilişkiler zorlanıyor, kelimeleri dikkatli seçmek gerekiyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
Aldığınız gerilimli açı bugün, aileniz ve paylaşımlarınız konusunda dikkatli olmanız gerektiğine işaret ediyor. Paylaşımla ilgili konular gündemde olabilir, kendinizin olduğu kadar başkalarının sorunlarıyla da da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Uzaklarla olan iletişiminizin yoğun olabileceği bugün, sürpriz ziyaretlere açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
Duygusal açıdan birilerine güvenme ihtiyacınız baskın. İnsanlarla iletişim içinde olmayı seven fakat herkese dostum diyemeyen bir yapınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
Sizi daha geniş çevrelerde daha fazla sorumluluk almaya sevk edecek bir takım gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bilginiz, yapıcı ve eğitici yönünüz aranan özellikleriniz olacak. Bugünü dinlenmeye en azından evde olmaya ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
Çok daha somut ve ayakların yere bastığı planlar yapıyorsunuz. Ani bir kararla eve ait değişiklikler gündeme alınabilir. Ailenizle olan bağlardan uzaklaşma çabanız ise üzerinizde baskı kurmakta. Böyle bir dönemde iş hayatınıza yansıyan sorumluluklar da göze çarpıyor. Her açıdan dengeli ve ölçülü hedefler koymakta yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
Sabah yaşayacağınız hareketlilik uzun zamandır belirsiz olan bir durumun açığa çıkmasına neden olabilir. Bir küçük değişiklik haberi alabilirsiniz. Bu haber sizi ve birkaç kişiyi çok mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
Bazı durumlarda, çevrenizdeki birkaç kişiden daha sağlamcı olma çabalarınız biraz hastalıklı gibi. Para ilişkilerinde yarış benzeri davranışlar, haksız yere yanlış anlaşılmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
İkili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikler bağlamında daha toleranslı olmalı ve çatışmalardan uzak kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed