Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2018)
Diğerleri perde arkasında olan biteni görmüyor olabilir, sizin gözlerinizi iyice açmanız lazım! Sunum yapmak, belli iş, özellik ya da ürünlerinizi tanıtmak açısından önemli bir gün. Tanıtımları nasıl cilalayabileceğinize odaklanabilirsiniz. Özgün yaklaşımlarınız dikkatleri üzerinize çekmenize yardım edebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Eylül 2018)
Bugün bazı arayanlarınız olabilir. Onlarla aranızdaki çözümsüzlüğü ileriye ertelediğinizi sanıyor olmanız, size biraz sıkıntılar yaşatabilir. Birkaç gününüzü bu çözümsüzlükle uğraşarak geçirecek gibi görünüyorsunuz. Akşam alacağınız bir haber, yakın bir tanıdığınıza bir ziyaret yapmanızı gerektirecek. Bu ziyarette gelecekle ilgili sevindirici fikirler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2018)
Çalışkan ve üretken olduğunuzu belli etmek için her teklife balıklama atlıyorsunuz. İçinizden gelen bu yalın halinizi kötü amaçlı olarak kullanabilirler. Parasal açıdan sıkıntılarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2018)
Yeteneklerinizi ispat etmek zorun-da değilsiniz. Kapasitenizin üstünde performans göstererek parasal ko-nularınızın üstesinden gelmek istiyorsunuz. Sırlarınızı kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Aşk hayatınızı renklendirmek için farklı ortamlarda zaman geçirmek isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2018)
Kendi özel hayatınız üzerinden yeni planlar yapıyor, evde başlatmak istediğiniz yeniliklerin üzerinde duruyorsunuz. Ancak bazı bitişler ve başlangıçlar içinde olmanız nedeni ile ilerlemekte zorluklar var. Tamamlanması gerekli işler, baba ile ilgili önemli uğraşlar üzerinizde baskı kurabilir. Yine bu günlerde eldeki kaynakları riske atacak ani kararlardan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Eylül 2018)
Bir fırsatı değerlendirebilirseniz, daha büyük bir fırsatın kapısını aralayacaksınız. Aynı konumda olduğunuz biriyle sürdürdüğünüz çekişme iş veriminizi de düşürüyor. Bu konuda aracılara kapalı durmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2018)
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Eylül 2018)
Değişik fikirleri olan birileriyle gerekli bulduğunuz görüşmelere girebilirsiniz. Birikimlerinizi değerlendirme konularında kendinizi yeterince deneyimli bulmuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Eylül 2018)
Devamlı ödenek aldığınız bir yerle para alış verişinin çok ötesinde bağlarınız var. Ama çıkarcı bir niyet taşımadığınız halde siz orayı bir vezne gibi kullanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed