Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2020)
İşinizde haberleşmenizi engelleyen bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Telefonunuzun, faksın ya da bilgisayarınızın bozulması söz konusu. Bu akşam ya da sabah erken saatlerde bir yürüyüş planlamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Yalnız kendi kafanıza ve kendi yargılarınıza güvenmeniz gereken bir gündesiniz. Kararlarınızı zamanında vermezseniz, biraz daha beklerseniz geç kalmış olacaksınız. Bugün ne kadar becerikli ve politik davranırsanız davranın yakın çevrenizde gelişen kötü bir olayı önlemeyi başarmayabilirsiniz. Bu sizin suçunuz olmadığı için kendinizi baskı altına almamalısınız. Ancak pes etmeyip mücadeleye devam ederseniz bazı şeyleri onarabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Bugün oldukça agresif yaklaşımlarda bulunarak sizi seven insanları üzebilirsiniz. Uzaktan bir hayranınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Sizin için sağ kol ya da en çok destekleyen kişi konumunda biri varsa eğer bugün onun yanınızda olmasını isteyin. Özellikle iş ko-nusunda çok desteğini görebilirsiniz. Onun bilgisine başvurmaktan ve danışmaktan çekinmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Yenilenme isteğiniz artıyor. Görünüşünüzle ilgili değişiklikler ve bu yönde harcamalar olabilir. Öte yandan sağlıkla ilgili konularda farkındalığınızın arttığı bir süreç içine gireceksiniz. Bu açıdan yapmayı planladığınız yeni başlangıçları destekleyici enerjiler var. Kişisel açıdan size katkı sağlayacak bu dönemi iyi değerlendirmeye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Size kariyerinizle ilgili yön veren kişiler, yöneticileriniz ve arkadaşlarınız fazlasıyla ilginizi çekebilir ve bu yüzden geleceğe ilişkin hedeflerinizi yeniden belirleme ihtiyacı duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Parasal konularda şanssız bir dönemdesiniz. Borçlarınız , ödemeleriniz birikti ve yeterince paranız yok. Bu yüzden akrabalarınızdan borç isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Akşam üzeri saatleri küçük bazı ayrıntılar sizin için çok önemli olacaktır ve bunları gözden kaçırmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed