Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Daha mantıklı hareket etmenizde fayda var. Günün ikinci yarısında önemli olmayan bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Hava şartlarına göre gereken tedbirleri almanız, oluşabilecek herhangi bir kalıcı rahatsızlığı önleyebilir. Sosyal ilişkilerinizde yetersiz kalmaktan kaçının. Özel hayatınızda dikkatli olmalı ve hiç bir konuda fazla açılmamanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mart 2021)
Ay, sosyal hayatınızda gelişmelere işaret ediyor. Güçlü duygusal ihtiyaçlarınız bugün çok daha fazla öne çıkmakta. Yaratıcı çalışmalar da mümkün ama aşırıya kaçarak yanlış anlamalara neden olabilirsiniz. İlişkileriniz ve özel yaşamınızda güçlü olduğu kadar gerilimli etkiler de hissedebileceğiniz gözleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
İşte bazı problemler var. Bu problemleri çözümleyebilmeniz için ise zamana ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Son günlerde anlaşılmamak gibi bir endişe taşıyorsunuz. Aslında bunun sorumlusu siz de olabilirsiniz. Kendinizi karşınızdakine iyi anlatamamaktan doğan sebepler kabuğunuza çekilmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Denge arayışınız sürüyor. Özel hayatınızdaki kıpırdanmalarla iş hayatınızdaki yoğunluk arasında dalgalanıyorsunuz. İş yaşantınızdaki rakipleriniz kendilerini saklama gereği duymadan karşınıza çıkacak. Bazı anlaşmaları tamamlamak lehinize olacaktır. Ayrıca süregelen bir işbirliği sonlandırma yolunu da seçebilirsiniz. Dış etkilere oldukça açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mart 2021)
İş yaşamınızda daha çok kariyerinize yönelik çalışmalar yapacağınız ve sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Çalışma temponuzda oldukça önemli ölçüde yoğunlaşma olacaktır. Çevrenizde bulunan insanları yönetmekte son derece başarılı olacaksınız ve isteklerinizi kabul ettirebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mart 2021)
Tokgözlü davranmaya çalıştığınız bir menkul değerle ilgili tavır değiştirmeniz yararlı olacak. Bazı hak, hukuk tespitlerinizi bir kez daha gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mart 2021)
Sağlık konularındaki bazı ertelemeler sonradan üzüntü yaratabilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed