Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Bugün hem özel ilişkilerinizde hem de yaşamınıza ilişkin önemli konularda belli bir karar aşamasına gelecek ve bu konuda tek başınıza doğru kararlar alabileceksiniz. Bugün geleceğe yönelik vereceğiniz kararlarda hem duygusal hem de mantık yoluyla hareket etmek sizin şu ana kadar yolunda yürütemediniz birçok konuda başarıları da beraberinde getirecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Çok yakın çevrenizde birilerinin problemlerine çok yetersiz kaldığınız duygusu biraz yersiz. Bu duyguyu daha fazla barındırmanız gerekmiyor.Muhtemelen bugün şehir dışından haberler var. Sizin çok daha duyarlı olduğunuz ikili bir ilişki içinde, bazı sıkıntılarınız olabilir. Kafanızda, ilgili kişi tarafından yeterince önemsenmediğiniz fikri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Bugünlerde keyifle bol para harcıyorsunuz. İşe yaramayan konularda bile sürekli eliniz cebinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Bugün önemli ve resmi konuların görüşüldüğü ortamlarda biraz ağırlığınızı koymalısınız. Sabırla, tane tane ve kendinden emin biçimde hareket etmek artı puan kazandıracak. Toparlayıcı ve insanları hedefe yönlendirici olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Size güç kazandıran etkilerle yeni ilişkiler kuracaksınız.. Ancak destek aldığınız ortak işler ve başkalarının öncelikli olduğu konularda esnek hareket etmelisiniz. Gün ortasından sonra kendi iç dünyanız ve yaşadığınız duygusal endişeler öne çıkacak. Koşulların geçici olduğunu bilerek beklemede kalın. İlişkileriniz ve ortaklaşa konuların getireceği olanakları gözden geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
İş yaşamınızda yoğun bir gün geçirmeye hazır olun. Her zamankinden daha fazla sorumluluk üstlenebilirsiniz yada düşüncelerinizin önemli bir kısmı işinizle ilgili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor ve olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Para konuları şu günlerde pek derdiniz değil gibi. Zaten dert edeceğiniz ya da havalara uçup sevineceğiniz boyutlarda gelgitler de yaşamıyorsunuz. Bazı harcamalar aşırıya kaçmış gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Yeni aşk ilişkinizde bir öncekinde olduğu gibi hatalar yapmaktan kaçınmalısınız. Aşkın kuralcılığa, programcılığa, statükoya karşı soğuk baktığını öğrendiniz ama bazı alışkanlıklarınızdan vazgeçemiyorsunuz. Bugün bu konu üzerine enine boyuna düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed