Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Eşiniz ve parterinizden alacağınız desteklerle bir anda kurduğunuz bütün düşünceler yıkılabilir ve yerini büyük bir sevgi hissi kaplayabilir. Size iyi gelebilecek güzel ve hoş vakitler geçirmenizin tam zamanıdır. Bunu birbirinize rest çekerek ve intikam olarak geçirmeyi asla düşünmeyin. Zira hem kendinizi hem de partnerinize karşı haksızlık yapmış olursunuz. Yalnız olan oğlaklar ise eski ilişkileriyle ilgili olumlu bazı gelişmeler yaşayabilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Resmi bir yerden beklediğiniz kağıtların gecikmesi sizi endişelendirebilir. Beklemeyi bırakıp, gecikmenin nedenini araştırsanız iyi olur. Yoksa çok geç olabilir. İş ve özel hayatınızda yüksek tempoda çalışıyorsunuz. Bu sizi farkında olmadan yıpratıyor. Bir arkadaşınızla oturup birlikte bir kahve içip dertleşmek size tahmin ettiğinizden daha iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Kartınız Başarı.. Bugünlerde hayatınıza girecek yeni biri ile aşk yaşayabilirsiniz. Yeni aşkınıza şans verirseniz, o sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Güvenmeyi öğrenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Bilmece yumağı gibi olan hayatınızdaki bazı sorunları tek başınıza çözmeşe kalkışmayın. Zekâsına güvendiğiniz dostlarınızla fikir alışverişinde bulunun. Maddi beklentileriniz yüzünüzü güldürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Yakında eski bir iş arkadaşınız tarafından aranacaksınız. Sizden biraz zorlanacağınız bir isteği olabilir. Ayağınızı özellikle bu günlerde sağlam basmalısınız. Sizi yerinizden kıpırdatma niyetinde olan birileri var gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Bugün aile içindeki bir yenilik, bir değişiklik, evliler için sevinç ve mutluluk kaynağı olacak. Kalbi boş olanlar fazla ümitli olmadıkları bir yakınlaşmadan bugün mutlu işaret alacaklar. İş hayatınızda son derece aktif ve başarılı olabileceğiniz bir günü değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Harcamalarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Yeni kazanç olanakları araştırabilirsiniz ama alacağınız haberler sizi ani kararlara da sürükleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Nisan 2018)
İç huzurunuz ve kişisel çekiciliğiniz yüksek olabilir. Planlı davranmanız gerekmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed