Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Üçüncü şahıs konuşmaları yüzünden güven sarsan konular ani bir şekilde gündeminizde oturabilir. Beklenmedik sürpriz oluşumlar gündeme geldiğinde soğukkanlı tavrınızla, krizi iyi bir şekilde yönetmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Yakın zamanda bir seyahate çıkabilirsiniz. Üstelik alışverişin de tam sırası. Çoktandır görmediğiniz dostlarınızı görme fırsatı da elinize geçebilir. Uzak bir yerden bir haber alıp sevineceksiniz. Neşeli yapınız herkesin sizi sevmesine neden oluyor. Adil ve sade bir insansınız ve bu yönleriniz insanları büyülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Kartınız Ay... Sizler tam anlamı ile kariyer ve mevki sahibi olmaya tutkulusunuz. Sizler için bugün karar vermeniz için en olumlu günlerden biri olacak. Para konusunda plan yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Para meseleleri bugün biraz can sıkıcı. Maddi konulardan dolayı bazı kırgınlıklar yaşanabilir. Bu konuda aşırı tepki vermektense işin aslını öğrenmeye çalışın. Senin benim ayrımına girmeden önce dinleyip anlamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Ortaklıklarda para konuları üzerinden değişim yaşamaktasınız. Dünden bu yana oldukça gergin ve sizi bağlayan gelişmeler öne çıktı. Bugün özellikle finansal açıdan dikkat çeken anlaşmalara dikkat edilmeli. Yaşadığınız engeller yarın daha kolay aşılacak. Alacaklarınızı tahsil etmek, eski borçlarla ilgilenmek bu dönem önceliğini koruyacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Sabırsız bir imaj verdiğiniz oluşumlarda umduğunuz ölçülerde kazançlarınız olmayabilir. Daha iradi davranışlarla etkili olabileceğiniz bir çelişki, süreç içinde sizi zorunlu taraftar yapacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Aşk hayatınızda güzel gelişmeler var. Bugün sevgilinizle aranızda yakınlaşma olabilir. Kalbi boş olanlar, hoşlandıkları biri ile konuşma fırsatı bulacaklar. İş yerinizde günlük rutin işlerinizi yürütmek sizin için zor olmayacak; fakat işinizi ilgilendiren konularda güçlüklerle karşılaşmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Maddi konularda olumlu bir gündesiniz ve maddi kazançlarınızı arttırmaya yönelik bazı beklentiler içine girebileceksiniz. Genelde bu konuda ürettiğiniz fikirler sizin için olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Sizi yeterli bulan ilişkilerin tekliflerine açık durmaya çalışın. İş bağlantılarınızda büyük değerlendirme hataları içindesiniz. Bazı duyumlarınız çok anlamlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed