Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Yoğun bir çalışma dönemine giriyorsunuz sevgi Oğlaklar. Bu esnada sinir sisteminizi yormamanızda ve sağlığınıza gereken önemi göstermenizde fayda var. Artan bilgi akışı veya yeni bilgiler edinme gereksinimi ön plana çıkıyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle dün gece civarı daha belirgin olmakla birlikte, cesaret kırıcı olaylar veya düşmanca tavırları olan kişilerle karşılaşabiliriz( geçtiğimiz Salı veya Çarşamba günleri bu etkiyi hissedenler dikkate almasınlar). Engeller ya da zorluklarla mücadele etmemiz gerekebilir. Motivasyonu düşüren, tahrikkar özellikleri olan kişilerden ve riskli hareketlerden kaçınılması gereken bir haftalık süreçteyiz (İkizler, Yay, Balık, Başak burçlarının ilk günlerinde doğanlar veya yükselenleri bu burçların ilk derecelerinde olanlar daha fazla etkileniyor bir hafta boyunca) . Ancak, günün genelinde Ay’ın olumlu açıları mevcut ve sabah saatlerinde eğlenceli aktivitelere, sevdiğimiz kişilerle yapacağımız eğlenceli konuşmalara açığız. Akşamüstü saatlerinde manevi çalışmalara ağırlık verebilir, spritüel konulara eğilebilir ya da ihtiyacımız varsa ortaya çıkan şifa enerjisinden faydalanabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Yakın bir geçmişte tanıştığınız biriyle karşılaşacak ve hiç farkına bile varmadığınız bir davranışınızla onu kırmış olduğunuzu öğrenip üzüleceksiniz. Arkadaş çevrenizde kendinizi sakınıp katılmak istemediğiniz bir guruplaşmanın dışında kalmanız, sosyal birtakım kayıplara neden olabilir. Bu konuda karşılaştığınız ısrarlarda tamamen iyi niyet var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
AŞK: Bugünlerde sadeceçevrenizdekilere değilpartnerinize karşı daagresiflik yaparak onukorkutuyorsunuz. Sizianlamakta sorun çekiyor.PARA: Çalışkansınız.İşinizin gereklerini çok iyi biliyorsunuz.Ancak başka şeylerle de ilgilenmelisiniz.SAĞLIK: Çelişkiler sağlığınızı etkiliyor.Kendinizi güvende hissetmediğiniz birsüreçtesiniz. Kötümser olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Aile içinde sabırların sınandığı bir gündesiniz. Sanki kimsenin bir diğerinin zayıflığına ya da hatasına tahammülü yok gibi görülüyor. Oysa unutulmaması gereken şey, sevdikleriniz asıl zor anlarında desteğinizi hak ediyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Yakın çevrenizde size destek veren etkiler öne çıkıyor. Birtakım sözleşmeler ve anlaşmalar konusu üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Bir taraftan da iletişim içinde olmanızı gerektiren kısa yolculuklar gündeminizi meşgul edecek. Alacağınız haberlerin inandırıcılığı üzerinde durmanızda yarar var. Geleceğe dönük projelerde ise daha kararlı bir tutum içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ocak 2021)
El üstünde tutuluyor, çok değer veriliyor olmanıza rağmen sizde bir tatminsizlik gözleniyor. Bugün de bu doyumsuzluğunuz ileri boyutlarda. Bir tanıdığınızın kendi işini oluşturma çabasını ilgiyle izliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
İşinizde sizin için ters olan bir durum artık iyiye doğru gidiyor. Artık siz de bu durum karşısında tutumunuzu değiştirdiniz ve sizden daha üstün kişilerden fikir alıyorsunuz. Bu inişli çıkışlı devreyi bitirebilmek için kendi aklınıza ve zekanıza güvenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Son günlerde düzelen bütçeniz, ummadığınız bir harcamayla alt üst olabilir. Bugünlerde ani harcamalardan kaçınmalısınız. Birkaç gün içinde parayla ilgili olumlu bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Aşk hayatınızda birtakım şaşkınlıklara daha hazırlıklı yakalanabilmeniz için, duygusal yaklaşımlarınıza biraz da mantık katmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed