Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Bugün hem kariyer hayatınızda hem de ailevi ilişkilerinizde bazı isteklerinizi dile getirirken daha ılımlı ve sakin bir yol izlemeniz sizin faydanıza olacakken, tam tersi yol izlemeniz, hiç yok yere yanlış anlaşılmanıza neden olacak ve bu da sizde gereksiz bir öfke birikimine neden olacaktır. İş yaşamınızda üzerinize düşen görevleri fazlasıyla yerine getiriyor ve vicdanen kendinizi rahat hissediyorsanız, üstlerinizin baskısına çok da aldırış etmeden hareket etmeli, boş yere kendinizi üzmemelisiniz. Siz sadece kendinizi her şeyin olabilirliğine alıştırıp yaşamda karşılaştığınız her olayda bir tecrübe edinin ve olayları fazlaca büyütmeden hareket edin, yeter.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Kendinize yönelme eğilimine girebileceğiniz bir dönem. Uzak bir tanıdığınızın sağlık sorunları, bugünlerde sizi harekete geçirebilir. Yakın bir arkadaşınızın iş sorunlarını çok edilgen bir tavırla yaşaması sizi üzüyor. Onun adına çözümler düşünüp üretebilirsiniz. Aile ilişkilerinizi yoğunlaştırma isteğiniz var. Sık ziyaretler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Alçakgönüllü olmayı denemelisiniz. Her alanda olduğu gibi ben istersem olur lafları ile karşı cinsi kırıyor ve büyük tepki topluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Aşk hayatınızla ilgili bir dileğiniz var. Bu konuda bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Bencil bir tutum göstermemeli, iddiali davranmaktan uzak durmalısınız. İşinizi hayatınızın merkezine oturtmaktan ve kendinizi mesleğinize adamaktan vazgeçin. Sağlık durumunuz gayet iyi görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Hızlı ve verimli şartları biraz daha zorlamanız gerekecek. Yurt dışı planlarda yaşanan aksaklıklar geri planda kalırken, sıklaşan yolculuklar devrede. Kişisel açıdan iş konularının önemli olduğu bu dönem, yeni bağlantılar içinde olabilirsiniz. Eğitimle ilgili konularda ise kendinize yeni hedefler seçiyorsunuz. Biraz girişimci yanlarınızı kullanmalı, kendinize güvenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Kariyerinizle ilgili çalışmalarınıza hareketlilik kazandıracağınız bugün, bilgisine ve düşüncelerine güvendiğiniz kimselerle görüşme yapabilirsiniz. Onlardan ilginç fikirler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Bugünlerde işinize gösterdiğiniz aşırı reaksiyon, sizin sabırsız ve alıngan bir yapıya sahip olmanızı ve olayları yüzünüze gözünüze bulaştırmanızı sağlıyor. Aşırı, sert ve makul olmayan davranışlardan kaçınarak, uyum sağlayabilmek için uzlaşma yoluna gitmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Fatura ödemeleri konusunda çıkan pürüzler, çoğunlukla dikkatsiz ve özensiz davranmanızla ilgi. Resmi kurumlarla parasal ilişkilere girebilirsiniz. Küçük sıkıntılarınız olsa da genelde finansal sıkıntılar yaşamayacağınız bir döneme girdiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Size sıkıntı veren zaaflı yaklaşımlar kısa ömürlü. Bazı şeyleri kafanıza taktığınız ölçüde geliştiriyor ve yapay sıkıntılar yaşayabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed