Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
Mesleki konularda daha temkinli olmanız gerekiyor. Yeniliklere karşı açık bir tutum izleyebilirsiniz. Size cazip gelen veya gelecek olan bir ilişkiden, daha ilerki safhalarda bir zevk alamayabilirsiniz. Bu tutumunuz ilişkilerinizi geliştirmenize ve çeşitli etkinliklere çağrılmanıza yardımcı olacaktır. Aile ilişkilerinizde bazı terslikler gelişebilir. Büyüklerinizle ilgili bir şikayetiniz olmayacaktır. Ancak varsa kardeşleriniz ya da yakın akrabalarınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
Uzun zamandır yaşadığınız özlem bugünlerde sona erebilir. Bu kavuşmayla birlikte gelen yeni yaşam önerileri olabilir. Doğru zamanlama yapamadığınız bir konuda biraz sıkıntılarınız olacak. Üstüne gitmekten çekindiğiniz bir konu, siz çekingen davrandıkça gündemde kalıyor. Bununla ilgili yapabileceğiniz fazla bir şey olmadığına inanmaya çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
Kartınız Kadın... Aldığınız kararlardan asla vazgeçeceğe benzemiyorsunuz. Bugün inatçı ve sert bir tutum içindesiniz. Özellikle partneriniz buna şaşkın ve az da olsa öfkelenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
Bugün sizi en çok zorlayacak olan konu arkadaşlarınızla uyumlu ilişkiler kurmak ve işbirliği sağlayabilmek olacak. Yakınınızda yer alan ve samimi olmadığına inandığınız insanlara karşı tavrınızı daha net koymanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
Evle ilgili mesuliyetler öne çıkarken, ailenizi ilgilendiren pek çok konu sizi etkilemekte. Aile içi ilişkilerin dışında kalırken, bu dönem istediğiniz kararları almakta zorlanmayacaksınız. Yerleşime ilgili yenilenmelerin devam ettiği bu dönem ani taşınmalar dikkat çekebilir. Özel hayatınıza yansıyan mesafe nedeni ile sorunlarınız açığa çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
Yeteneğiniz, sizi hedeflerinize adım, adım yaklaştırıyor. Kararlılığınızı bazen inatçılığa döndürüyorsunuz. Bu da iş yaşamınızda gereksiz sürtüşmelerin nedeni olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
Sabah saatleri maddi konularda oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız ve bir sorununuzdan kurtulma şansınız olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz ve maddi konularda daha temkinli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ağustos 2018)
Yeteneklerinizi olumlu olarak kullanmanız sizin için önemli olacaktır ve seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed