Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
İletişimin açık şekilde sürmesi önem taşıyor. Konuşmalarınızın açık ve net olduğundan emin olmalısınız. Aksi takdirde yanlış anlaşılmalar, hatalar veya yanlış yorumlar söz konusu olabilir. Kayıplara neden olabilecek sırların saklanması gerekiyor. Evde olumlu değişiklikler yapmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aldatıcı etkilere, yanıltıcı kişilere dikkat edelim. Pazarlıklar veya anlaşmalar sırasında en ufak detayı kaçırmamalı, hatalara veya yanlış değerlendirmelere izin vermemeliyiz. Duygusal açıdan sert tepkiler verebilir veya fazla cesur olabiliriz. Altından kalkamayacağımız görev ve sorumluluklar almayalım, tutamayacağımız sözler vermeyelim veya boyumuzdan büyük işlere kalkışmayalım derim Niobe’ce. Yarın meydana gelecek Ay tutulması etkilerini bugünden hissettirebilir. Konuyla ilgili Pazartesi günü detaylı bir yazı yazdığım için tekrarlamıyorum, ama okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
Yorucu ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Gün içinde duygusal iniş çıkışlar yaşayabilir , yakın çevrenizdeki bazı insanlarla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Sinirlerinizin zaman zaman gerileceği bugün sakin olmaya özen göstermeli ve kendinizi çok fazla yormamalısınız. Aile büyüklerinizden alacağınız bir haber sizi üzebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
AŞK: Mutluluk insanın eline öyle kolay geçmez. Geçtiğinde de kıymetini bilmek gerekir. Siz negatifliğinizle hiçbir mutluluğunuzun kıymetini bilmiyorsunuz. Böyle giderse depresyona girebilirsiniz. PARA: Finansal açıdan bugün aklınız çok hızlı çalışıyor. Yeni yatırımlarda bulunmanız olası. Aşk hayatınızdan daha şanslısınız iş hayatınızda. SAĞLIK: Sağlığınızla ilgili aşırıya kaçan davranışlar sizi zora sokabilir. Yavaşlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
Görücüye çıkaracağınız bir işiniz, sonuçlarını almayı planladığınız bir çalışmanız varsa bugün beklenen alakayı görmeyebilir. Sizi ve yaptıklarınızı görmezden gelenlere ya da daha görmeden alkış tutanlara itibar etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
Parasal açıdan kendinizi sağlama almaya bakmalısınız. Ortaklaşa işler ve finansal anlaşmalar gündeme gelirken istediğiniz sonuçları almanız pek kolay olmayacak. Aşırı gururun getireceği sorunları büyütmemelisiniz. Ortak harcamalar ve eşten kaynaklanan para meselelerini kontrol etmekte ise zorluklar söz konusu. Sizi kısıtlayan şartları sabırla karşılamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
İş yaşamınızda çok tutarlı, güvenilir biri olarak biliniyorsunuz. Bu yüzden bazı iş arkadaşlarınızla iş hayatı dışında da dost ilişkiler içindesiniz. Yakında, tamamen kendi iradenizle, bir iş geziniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
Dağınık düşüncelerinizi bir araya toplamalı, aralarında ilişkisi olanları gruplandırmalısınız. Ancak bu şekilde yararlı şeyler üretmeniz mümkün. Değişikliği pek de önemsemeyen ya da sevmeyen bir kimseyseniz, yaşadığınız ortam içinde edindiğiniz yer size yeterli geliyor demektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
Maddi konularla çok fazla ilgilenmeyeceğiniz bir gündesiniz. Bugün sadece yaptığınız yatırımların sonuçlarıyla ilgilenebilir fakat her hangi bir karar almaktan uzak durabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
Aşırı sıcaklar size dokunabilir. Gerekmediği sürece dışarıda dolaşmamaya ve kapalı mekanlarda bulunmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed