Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2020)
Değişik fikirler ve düşünceler sizi etkileyebilir. Hatta kendi fikirlerinizi başkalarına aktarmak isteyebilirsiniz. Yalnız dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü konuşma yeteneğinizin oldukça düşük oldugu bir zamanı seçtiniz. Duygusallığınızın öne çıkması ile ilişkilerinizde ve güncel yaşamınızda uyumlu birisi olarak tanınacaksınız. Sizi hoş ve güzel hediyeler bekliyor. Sevdiğiniz kimsenin yapacağı bu hoş sürpriz ilişkiniz açısından oldukça verimli olacaktır. Birbirinizi daha çok düşünecek ve yakınlaşacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Eylül 2020)
Yaşam coşkunuz engellenemez boyutlarda. Bu yanınızı yeterince tatmin edememek, sizde dönemsel küçük bunalımlara yol açabiliyor. Boşluğu özel zevklerle doldurma çabanızın, çoğu zaman iş engeliyle çakışmasına isteksizce boyun eğiyorsunuz. Bugünlerde, tam bilgi sahibi olmadığınız bir meseleyi gereksizce büyütmekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2020)
AŞK: Hayatınızın dönüm noktasınagelmek için sürekli olarak bir kararalıyor akabinde bu karardancayıyorsunuz. Duygusal açıdankendinizi boşlukta hissetmenizerağmen aklınız meşgul olduğu içinfarkına varamıyorsunuz.PARA: Tuttuğunu koparan ve ciddi kişiliksiniz.Esprili yönlerinizi bugün iş arkadaşlarınızagösterirseniz çalışmalarınız daha keyifli geçebilir.SAĞLIK: Sağlığınızı korumak konusunda çokbaşarılısınız. Özellikle de beslenmeniz çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2020)
Standart iş temposundan uzaklaşmaya öyle çok ihtiyacınız var ki. Bugün bu ihtiyacınız karşı konulmaz bir hal alabilir. Ancak bunun ol abilmesi için bazı kişilerle yaşanabilecek gerginliklere göğüs ger ip ikna etmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2020)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Eylül 2020)
İşbirliklerine gereken önemi vermeniz gerekirken, yaşanabilecek belirsizlikler size rahatsızlık verebilir. Ortaklarınızla kısa seyahatler düzenleyebileceğiniz bir gün. İletişim yeteneğiniz mesleki konularda çok işinize yarayabilir. Bugün işi yerinizde rahat hareket edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2020)
Dileğinizle ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı olmaktan kaçınmalısınız. Bu şekilde dilediğinize daha çabuk kavuşabilirsiniz. Mesleğinizde sizi kıskanan ve rekabet halinde olan birçok kişi var, ancak onlarla savaşacak gücünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Eylül 2020)
Alış veriş yapacağınız yerlerden uzak durmalısınız. Bugünlerde içinizde para harcamak için sonsuz bir istek var. Bazı harcamaları yapmamanız gerektiğini daha harcama yaparken fark ediyor ama yine de kendinizi alamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Eylül 2020)
Bu hafta tamamlamanız gereken işleri daha sonraya erteleme imkanını bulamayabilirsiniz. Bugün biraz daha tempolu çalışmanız yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed