Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugünlerde biriyle düşman ilişkiler içinde görünüyorsunuz. Ama bugün bu gerginliği atacak, çok dinlendirici bir gün geçireceksiniz. Haftanın ilk günü küçük bir mutluluğunuz var. Bu sevinç sizi bütün hafta götürecek. Prensiplerinize çok bağlı yaşıyorsunuz. Bu yüzden genelde kendinizle barışıksınız. Üretkenliğinizin desteğe gereksinimi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün tüm gücünüzle bazı konularda gerçeğe yaklaşmış sayılıyorsunuz. Ama dünyayı siz değiştiremezsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Peş peşe yaşanan duygusal beraberlikler ve ayrılıklara sizi karşı cinse soğukluğa itebilir. Bu durumu aşmanız için sağlam ve kalıcı beraberliklerle beraber onu daha iyi tanımanıza bağlıdır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Kariyere ilişkin konulara daha fazla dikkatinizi vermektesiniz. Ancak üstlerle ilişkilerin getirdiği baskılar bazı engellere işaret etmekte. Daha fazla işbirliği içinde olmalı tolerans geliştirmelisiniz. Bu dönemde iş hayatındaki sorumluluklara daha ciddi yaklaşmalısınız. Ancak kontrollü hırsınız planlarınızı hayata geçirmek konusunda size yardımcı olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İşinizi çok seviyorsunuz fakat iş yerinizdeki gruplaşmalardan rahatsız oluyorsunuz. Bu konuyu amirinize iletmelisiniz. Sizin tarafınızda yer alacaktır çünkü bu iş yeriniz için çok önemli bir konu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Büyük harcamalar yapmadığınız için paranızın nasıl tükendiğini anlamıyorsunuz. Günlük küçük harcamalar bütçe yapmaya duyduğunuz ihtiyacı her geçen gün daha da arttırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Birini, her gün biraz daha önemsiyor, özel bir yere koyuyorsunuz. Esasında bu kişiyle bir çıkar ilişkisi içindesiniz. Ona bu önemi, özel konumu atfeden sizin kıymet anlayışınız değil, şu günlerdeki güç koşullarınız. Bunu sorgulamaya ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed