Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Özel ilişkileriniz bugün itibariyle yerini çok daha güzel duyguları bırakacak ve bugüne kadar yaptığınız fedakarlıkları fazlasıyla alacaksınız. Hem sevildiğinizi hem de sevdiğinizi bilmenin mutlu sarhoşluğu içinde olacak ve karşınızdaki kişiye gerçek duygularınızı daha samimi bir şekilde açma gücünü kendinizde bulabileceksiniz. Ayrıca bugüne kadar yaşadığınız bazı çelişkiler de karşı taraftan gelecek güzel adımlarla sona erecektir. Mutluluğunuzun önündeki tek engelinizin önyargılar olduğunu unutmayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mart 2018)
Bugün sezgileriniz, kavrayamadığınız, belli nedenlere oturtamadığınız huzursuzluklar yaşatabilir. Kendinizle tartışıp bir şeyler keşfetmeye çalışmak yerine, kendinizi ilerleyen saatlere bırakmalısınız. Sorumluluk duygunuz, kendinize güveninizi pekiştirebileceğiniz yeni yükler almaya hazır. Ama bu artı sorumluluklar, birkaç gün bir bölünmüşlük hissi verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Kartınız Seçim... Dostlarınıza olağanüstü ilgi, sevgi gösteriyorsunuz. Oysa aynı ilgiyi görmeyi siz de hak ediyorsunuz. Karşılıksız sevgilere çok dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Duygusal temalar bugün sizi etkileyecek. Hele ki ihtiyacı olan bir kişi görüp de arkanızı dönme şansınız yok. Başkaları için de bir şeyler yapmak ve gücünüzü onlara katmak isteyeceksiniz. Ancak giden sadece sizden olacaksa bir kez daha düşünün. Konuyu yakınlarınızla paylaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
İş ortamında sizi kısıtlayan koşullar sürmekte. Fakat önemli yenilenmeler de beklemelisiniz. Çalışma sisteminizi tamamen değiştiren koşullar size yenilik yapma şansı getirecek. Becerileriniz sayesinde oldukça hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Detaylar yanında, günlük düzeni koruma çabası içinde olmalısınız. Başkalarının yaratacağı sorunlar disiplininizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mart 2018)
Bugün sizin için yorucu bir gün olacak. Rutin işlerinizin yanı sıra insanları yaptığınız işle ilgili ikna etmeye çalışacaksınız. Ancak aldığınız sonuç yorgunluklarınızı unutturacak
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mart 2018)
İleriki günler içinde toplu paraya ihtiyaç duyabileceğiniz bir satın alma işiniz olabilir. Bununla ilgili olarak birikiminizi arttırma uğraşı içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mart 2018)
Bazen, zor biri olduğunuz düşünülüyor. Bunun arkasında, açık sözlü özelliğinizi kimi durumlarda sınırlarını zorlayarak sergilemeniz yatıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed