Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2019)
Diğerleri sağduyudan uzak tavırlarıyla size ters hareketler içinde olabilirler. Belki de daha özgür ve bu kişilerden bağımsız hareket etmeniz gerekiyordur. Ne dersiniz?
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mart 2019)
Her konuda kararlılık ve istikrar gösterebileceğiniz bir gün. Yakın ilişkilerinizdeduygusal gerilimler yaşayabilirsiniz. Maddi konularda akılcı olmaya gayret edin. Bugün kişisel girişimlerinizde cesaretli olabilir, fakat harekete geçme konusunda duraksayabilirsiniz. Ay, size aşırı duyarlılık, evle ilgili konularda kişisel girişimler getirebilir. Kendinizi her bakımdan duyarlı ve heyecanlı hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2019)
AŞK: Bugünlerde sadeceçevrenizdekilere değilpartnerinize karşı daagresiflik yaparak onukorkutuyorsunuz. Sizianlamakta sorun çekiyor.PARA: Çalışkansınız.İşinizin gereklerini çok iyi biliyorsunuz.Ancak başka şeylerle de ilgilenmelisiniz.SAĞLIK: Çelişkiler sağlığınızı etkiliyor.Kendinizi güvende hissetmediğiniz birsüreçtesiniz. Kötümser olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2019)
İçinde bulunduğunuz yakın çevre size istediğiniz gibi bir manevra alanı bırakmıyorsa yön değiştirmek ve kalıplarınızdan sıyrılıp adım atmak aslında o kadar da zor değil. Eşinizle birlikteyken yeni bir yol daha kolay olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2019)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mart 2019)
İş yaşamınızda zihinsel olarak son derece verimli olacağınız ve üzerinde çalıştığınız konularla ilgili yeni düşünceler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle zekanızı kullanarak ilginç oluşumların içinde yer alma ihtimaliniz olacaktır. Bir toplulukta veya bir grupta bulunan insanlarla tanışma olasılığınız yüksek olacaktır. Yeni kuracağınız iletişimler size büyük oranda şans getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2019)
Sevgilinizle yanlış anlamalardan kaynaklanan problem yaşamanız söz konusu. Sorunlarınızı büyütmeden, kendinizi anlaşılır bir şekilde ifade ederek çözmeye çalışın. İş yerinde üzerinize vazife olmayan işleri de üstleniyorsunuz. Bir süre sonra bununla ilgili huzursuzluk yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mart 2019)
Tedbirli karakteriniz bu sıralarda oldukça geri planda kalmış gibi.Riskler alacak durumda değilsiniz. Bu konuların gerektirdiği ölçülerde öngörüş ve ön hazırlık içinde görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mart 2019)
Bazen yetkin olmayan insanların etkisinde kalabiliyorsunuz. Arada bir sergilediğiniz bu tutum, bir gün sizi kendinizi beğenmez bir duruma getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed