Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Bugün istediğiniz şeyleri yapmakta zorlanabilir ve önünüze çıkan aksiliklerde öfkenize yenik düşebilirsiniz. Sizler tam tersi bir tutum sergileyip bütün aksiliklerin üzerine gitmek isteyecek ve her şeyi yoluna sokmak isteyeceksiniz. Fakat bu konuda biraz daha sakin ve sabırlı olmanız olayların bu şekilde gecikmesinin hayrını anlayacağınız bir şekilde yaşamınıza tesir edecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Arkadaş çevrenizde sorumluluk duygunuzun artabileceği fakat anlaşılamamaktanyakınabileceğiniz bir gün. İçinize kapalı kalma isteğiniz yanlış anlaşılabilir. Duygusal bakımdan yoğun hissedebileceğiniz bir gün. İkili ilişkilerinizden çok şey bekleyebileceğiniz görülürken, aşırı kaygılı yaklaşımlar içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
AŞK: İnsanları kontrol altınaalmayı ve sorumluluk sahibiolmayı çok iyi biliyorsunuz.Partnerinize de aynı özenigöstererek onun kalbini çeldiniz.İŞ: Tekdüzelikten hoşlanmıyor,sürekli farklılık yaratmakistiyorsunuz. Değişik fikirler ortayakoysanız da farklı yaklaşımlar ve tepkilergelecektir. Buna hazır olmalısınız.SAĞLIK: Gün boyu çok çalışarak yoruldunuz.Yaşam tarzınızı iyi ayarlayarak dinlenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Neşeli bir ortamda dostane başlayan ilişkiniz yakında duygusal yoğunlukta ilerleyebilir. Aşk rüzgarlarının esintilerine hazır olun. Yoğun bir iş temposu sizi bekliyor. Aile büyüklerinizle tar-tışmalara girmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Çalışma şartlarınız adına hareketli bir dönem başlıyor. İş ortamında yenilenmeler, gerekli olan düzenlemeler hızlanmakta. Kendinizi iyi planlamalı, tamamlanması gereken konulara zaman ayırmalısınız. Çift durumların öne çıkması ile birden fazla konu sizi yoracaktır. En azından bugün bedensel zayıflılıklarınızı bilerek hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Pek bilgi sahibi olmadığınız bir işe, içinde fazlaca güven beslediğiniz kişilerin bulunması nedeniyle, küçük çapta ortak olmayı düşüneceksiniz. Bugün içinde insan unsurunun olmadığı bazı olumsuz gelişmeler, bir kez daha düşünmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Değişik meseleler ve işler bugün size çok hareketli bir gün geçirtecek. Serinkanlı ve sabırlı davranmayı başarabildiğiniz oranda başarılı ve karlı çıkacaksınız. İlişkinizde daha gerçekçi ve iyimser olarak ideallerinize ulaşmanız mümkün. İş hayatınızda bazı olumlu değişiklikler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Bazı ödemeleri ileri tarihlere erteletme niyetiniz, pek olumlu karşılanmayabilir. Yakında para durumlarınızda gözle görülür düzelmeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Bu akşam alacağınız bir bilgiye göre bazı değişikliklere, bazı sorgulamalara girmemelisiniz. Bazı duyumlara daha temkinli yaklaşmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed