Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Maddi konuları başka kişilerin halletmesine güvenmek yanıltıcı olabilir. Gelirlerinizi arttırmanın farklı yollarını arayabilir veya bilginizi, özelliklerinizi ve ilişkilerinizi geliştirmek için girişimlerde bulunabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Mantıklı, sağduyulu birisiniz. Ama duygusallıkla davrandığınız da çok oluyor. Siz bu halinizden memnunsunuz. Tertipliliğiniz, disiplinliliğiniz bu özelliklerinizden şikayetçi olanların da işine yarıyor. Hafta sonuna daha iyi başlayacağınızı düşünüyordunuz. Almak istemediğiniz bir karara karşı direniyorsunuz, ama bu işe yaramayacak. İstemediğiniz bu kararı almak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Dönüşü olmayan hatalaryapmaya başladığınızı farkettiniz ve yarı yoldandönmeyi başardınız.Özlediğiniz insanlarıGörmek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Yüzünüze gülüp arkanızdan farklı bir amaçla çaba sergileyen sahte iyilik melekleri var ne çevrenizde. Hepsiyle başedebilecek güçtesiniz. Bunun için size destek olacak arkadaşlarınızı kullanmaktan sakınmayın. Fikir alışverişi yeni çözüm yolları bulmanıza yardımcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Bugün üretim, çalışma ve hizmet konularıyla uğraşacaksınız. Sorumluluklarınız artabilir. Aynı anda birkaç işle birden ilgilenmeniz gerekebilir. Neyse ki enerjiniz yüksek olduğu için yetişmeniz mümkün olacak. Ancak bu yorucu tempo günün sonunda sizi bitkin düşürebilir. Gün içinde vitamin takviyesi yapmanız faydalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Bugünlerde yeniliklere çok açıksınız. Bugün ummadığınız insanların sizi de içine alan bazı planlarını öğrenip umutlanacaksınız. Bir probleminiz var. Paylaşmamakla doğru yapıyorsunuz. Paylaşmanız durumunda işyerinizdeki konumunuz tartışılır hale gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Para konularında yaptığınız hesap hatası sizi zor duruma düşürebilir. Maddi konularla ilgili hissettiğiniz güvensizlik sizi alternatif kazanç yolları aramaya itebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Sağlığınızla ilgili eski bir problem bugün nüksedebilir. Doktora görünmelisiniz. Aksi takdirde iyileşmeniz geç olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed