Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2020)
İş hayatınız veya önemsediğiniz bazı işler stres yaratabilir ve sakinliğinizi korumakta zorlanabilirsiniz. Bazı işler veya konular beklediğiniz ya da umduğunuz şekilde ilerlemeyebilir. Ancak, benzininiz olduğu sürece, hala arabayı istediğiniz yola çevirme şansına sahipsiniz. Direksiyona hakim olmakta fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ocak 2020)
Bugünlerde farklı beklentiler içine girebilir ve bir kısmını mutlak ihtiyaç gibi görebilirsiniz. Yeni tanışmalar ve yakından tanık olunan yeni yaşamlar, sizi bu anlamda yeni kararlara da götürebilir. Uzaklardan gelecek sevindirici haberler var. Bu haberlerin bir gurup içinde kutlamaları olacak. Akraba ilişkilerinizde sıradan, basit olarak gördüğünüz çekişmeler, şu sıralar büyüyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2020)
Bugünlerde yeni bir karşı cinse ilgi gösteriyor, onun da hemen ağınıza takılmasını istiyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2020)
Akıcı bir anlatım tarzınız ve etkileyici bir konuşma biçiminiz olacak bugün. Buna hizmet edecek her türlü konuşma ve görüşmeyi planlarınız arasına katarsanız fayda sağlayacaksınız. “Ya derdimi yeteri kadar anlatamazsam” demeyin. Becerilerinizi görmezden gelmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2020)
Çalışma ve sağlık konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İşe dair sorumluluklarınızı yerine getirmekte hiç zorlanmayacaksınız. Ancak çalışma arkadaşlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminizde anlayış göstermeniz gereken durumlar olabilir. Bugün yapacağınız doktor görüşmelerinizden güzel haberler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ocak 2020)
İş yaşamınızda istikrarınızı korumaya çalışacağınız ve daha çok elinizdeki işleri tamamlamaya çalışacağınız bir gündesiniz. Birlikte çalıştığınız insanların sizden beklentileri artabilir ancak sorumluluklarınızı yerine getirebileceksiniz. Bugün iş konusunda yeni kararlar almak ve yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız. İmkanlarınızı iyi değerlendirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2020)
İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ocak 2020)
Borsadaki yatırımınız ne zamandır ölü bir para gibi duruyor. Yakın zamandaki bir ödemenizi çekle ileri bir tarihe erteleyecek, biraz rahatlayacaksınız.Kazancınız bir birikim sağlamaya elvermiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ocak 2020)
Her ne kadar kontrollü bir kişi olsanız bile bugün duygusal açıdan ani reaksiyonlara çok daha açıksınız. Yapmanız gereken işler sizi pek rahat bırakmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed