Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Duygusal anlamda kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz, pozitif derinliklerde nefes alacağınız, yaşamın özünü kavrayıp her şeyde daha bir güzellik arayacağınız harika bir şifalanma günü. Yaşamımızda her şeyin maddiyat aleminde daha fazla yol aldığı maneviyat alanımızın giderek daraldığı bu dünyada hayat felsefenizi değiştirecek daha fazla ruhsal arınma yoluna gitmek isteyeceksiniz. Tam da bunu beklerken yakın çevre kişilerinden duyacağınız bazı sözler sizi manen aşağıya çekebilir. Bunu fazlaca gözünüzde büyütmemeli, hayatın baş edilmeyecek hiç bir yanının olmadığını düşünerek tebessümle karşılamayı bilmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Bugünlerde sıkıntıyla peşinizde dolanan biri var. Sizin adınızın da içinde olduğu bir söylentinin gerçeklik derecesini öğrenmek isteyecek, bunun için uygun bir anınızı bekliyor. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz var, işle ilgili görünmüyor. Başarısızlık diye bir şeyi kabul etmiyor, bu özelliğinizi abarttığınız bazı durumlarda tepkiler alabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Herkesin size ne yapacağınızı söylemesinden yoruldunuz ancak idareci yönünüz çok gelişmiş.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Yaptığınız işe kendinizi tam anlamıyla vermeniz gereken bir gün. Sorumluluklarınız ve yeterliliğiniz olumlu da olsa olumsuz da olsa bugün bir şekilde görünür olacak. Özellikle iş konusunda verdiği-niz sözleri unutmamanız önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Ay'ın burcunuzda size verdiği destek hızlanıyor. Çabalarınızı ve aldığınız sorumlulukları daha kararlı biçimde ortaya koyabileceksiniz. Kişiliğinizi yeniden yapılandırdığınız bu süreçte temkinli olmalısınız. Zira ilişkiler üzerinden güç kazanma arzunuz yoğunlaşabilir. İş hayatında ortaya çıkacak değişiklikler ise üstlerle ilişkiler açısından risk taşımakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Çalıştığınız yerde ekonomik kriz gerekçesiyle istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Birkaç gün içinde umutlarınız artabilir. Mesleki yeterliliğinizi başka bir yerde kullanma düşünceniz, haklı kaygılar içinde daha da gelişiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Parasal konularda şanslı olduğunuz bir gündesiniz. Bugün özellikle elinize geçecek beklemediğiniz miktarda bir para sizi çok sevindirecek. Hemen alışverişe koşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Bazı ilkeleriniz var. Bunlar size güçlük çıkartıyor. Siz bunları ara sıra sergilediğiniz sonradan edinilmiş alışkanlıklar gibi yaşıyorsunuz. Oysa bunlar sizin doğallığınızda var. Bu ilkeler sizi insan ilişkilerinde baskılıyor. Ama hiçbiri yenilemez, yok edilemez şeyler değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed