Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Ait olduğunuz topluluklardaki duruşunuzu, imajınızı veya kariyerinizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmelere ve fırsatlara açık on günlük sürece girdiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Önümüzdeki bir hafta boyunca etkili olabilecek açılar:
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Kötü ve üzüntülü bir günü geride bıraktınız. Sürekli yanıınızda olan bir dostunuzla konuşuyor sorunlarınızın üzerinden nasıl gelebileceğiize dair planlar yapıyorsunuz. Aklınız oldukça karıştı, ummadığınız insanların sizin hakkınızda yaptığı yorumlar karşısında incindiniz. Yalnız kalmaktan korkuyorsunuz ve hayatınıza yön vermeye henüz hazır değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Kartınız mühür... Biriyle yollarınızıayırmak isteyebilirsiniz. Ancakkendinize pranga vurmuş gibiçevrenizi düşünerek bu durumuidame ettiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Sağlıkla ilgili girişimler tam beklenen sonucu vermeyebilir. Tedavi olmak, bununla ilgili olarak doğru kişi ve yöntemle buluşmak konusunda yanılma payınız olabilir. Beslenme ve alışkanlıklara da dikkat etmeniz gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Sizi her bakımdan zorlayan gelişmelere rağmen iş ortamında yenilenen koşullar içindesiniz. Çalışma arkadaşlarınızın desteğini alacağınız söylenebilir. Ancak sağlık konularında iyimser olmamalı, gereken önlemleri almalısınız. Zira bedeninizle ilgili temalara yakından bakma gereği var. Yeni bir rejime başlama çabası içine girmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Olumsuz yaklaşımların bilinçli olduğuna dair inancınız, sizi yanıltabilir.Sürdürdüğünüz çelişkilerin, bugünlerdeki iş yoğunluğu içersinde iki tarafa da zarar verme olasılığı söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Maddi konularda şanslı etkiler altında olacağını ve paraya ilişkin bazı beklentilerinizin yerine gelebileceği bir gündesiniz. Bu konularda beklediğiniz bir haber varsa bugün alabilirsiniz yada beklentilerinize uygun gelişmelerle karşılabilirsiniz. Maddi konularda yeni girişimlerde bulunmaya uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Sağlam dayanaklar elde etmeden, iş yaşamınızda tartışmaya açmayı düşündüğünüz konu, böyle davranmanız halinde sizi önemli insanlar karşısında güç durumda bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed