Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2019)
Sosyal çevre ve arkadaşlarınızdan önemli destekler alabilir onlardan gelecek destekler ile yaşamınızda büyük başarılar yakalayabilirsiniz. Yaşam yolundaki her türlü sorun için fikrinin sorabileceğiniz bir arkadaşınızın olması sizin daha da güvende olmanızı hissettirecek ve yaşama daha iyi gözle bakmanızı sağlayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Eylül 2019)
Ailenizle ilgili beklediğiniz bir haberi alacak ve sevineceksiniz. Onların sizin yetişmenizde gösterdikleri fedakarlıkları unutmanız mümkün değil. Ancak, ebeveynlerinize aşırı düşkünlük göstermeniz de sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar yaratıyor. Onun yanında daha politik davranmalısınız. İlişkinizde sabırlı ve duyarlı olmalısınız. İşinizle ilgili çalışmalarınızda yaşayacağınız küçük aksaklıklar sizin üstesinden geleceğiniz basit sorunlardır. Bunları dert edinmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2019)
Kartınız Yükselme... Kartınızla birlikte bugün zirve yapacağınız çok işiniz var. Akşam saatlerine kadar çok çalışarak unvan, şan ve şöhret elde edebilirsiniz. Tadını çıkaran sizler olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2019)
İşinizde üzerinize çok gelindiğini ve haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bu durumu ailenize yansıtmamanız çok yerinde bir davranış. Maddi birikimlerinizi değerlendirmek için biraz dana sabırlı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2019)
Ay'ın burcunuza etkileri sayesinde pek çok yeni karar aldınız. Hayatı daha ciddi ve sorumlu gözlerle algılamaya devam edeceksiniz. Direk kendinizle ilgili konular yanında eldeki kazanç kaynaklarınızı yenileyeceğiniz destekler üzerinde durabilirsiniz. İş hayatına yönelik ortak çalışmalar nedeni ile daha fazla yorulmak ve çaba göstermek gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Eylül 2019)
Bugünlerde yeni görüşmeler, yeni umutlu arayışlar değişik sapmalar gösterebilir. İşinize verdiğiniz emeğin karşısında kronikleşmiş doyumsuzluklar, maddi yetersizlikler görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2019)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Eylül 2019)
Parayla ilişkiniz nedeniyle eleştiriliyorsunuz. Kendiniz için harcamadığınız gibi başkaları için de harcamaktan kaçınıyorsunuz. Bugün istemediğiniz halde harcama yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Eylül 2019)
Sizi endişelendiren kimi konuları bir kabus gibi anlatmanız, çevrenizden gelebilecek mantıklı, rahatlatıcı yorumların önünü kesebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed