Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Biraz zaman ayırmanız belli konularda istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlayabilir. İş birliklerinizi, ilişkilerinizi veya ortaklıklarınızı geliştirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Planlardaki son dakika değişiklikleri yapılması gerekenleri etkilememeli!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Canınızı sıkan ama bir türlü hayatınızdan da çıkaramadığınız insanlara resti çekmek için çok uygun bir zaman. Radikal kararlardan çekinmemeniz gereken bir dönemde olduğunuzu bilmelisiniz. Bugünlerde akıllı, neşeli ve baştan çıkarıcısınız. Yeni başlangıçlar için hayatınızda her şey hazır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Uzun süreli yaşadığınız depresyondan çıkarak mutluluğa merhaba diyebilirsiniz. Gücünüzü kanıtladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla hata yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız daha iyi yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz gereken bir sorunu sık sık ele alıp sonra düşünmekten vazgeçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Halen burcunuzda bulunan Ay size son derece kararlı kılıyor. Pek çok konuda desteklendiğinizi bilerek hareket ediyorsunuz. Son dönemde yaptığınız yeniliklerin getirdiği iş ve sorumluluklarla ilgilenmeye kararlısınız. Özellikle iş hayatının getirdiği takım çalışmaları açısından planlı ilerlemeye başladınız. Bu konuda yapılacak yolculuklar dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Eylül 2020)
İş bağlantılarınızda hızlı gelişmeler gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Kültürel faaliyetlere katılmak ve yeni ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. İş yerinizdeki yenilikler konularında ilerlemeler kaydedebileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Bugün para durumunuza ilişkin önemli bir haber alacaksınız. Akşam saatlerinde bu haberi ailenize ileteceksiniz ve bu konu üzerine bir toplantı yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Eylül 2020)
Yakın çevrenizde gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.Daha olgun, daha ılımlı, anlayışlı yaklaşımlar gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed