Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Bugün maddi yönden gelmesini istediğiniz bütün fırsatlar ayağınıza kadar gelebilir. Sizler bu fırsatlara karşı inceden inceye düşünerek değerlendirme yoluna gitmezseniz üzülerek söyleyebilirim ki kaybeden taraf olabilirsiniz. Çünkü yaşamda her istediğimizin dört dörtlük olabilme gibi bir şansı yoktur. Ancak düşüncelerimiz doğrultusunda fikirler ayağımıza kadar geldiğinde bunlarla ilgili bir kusur aramak yerine hemen işe girişmeli ve sebat ile işin sonunu getirmeliyiz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mart 2018)
Çözümsüzleşmiş görünen bir sorunla bir süre daha meşgul olacaksınız. Bu uğraşınızda, hasarlı insan ilişkilerinin onarılamayacağı şeklindeki inancınızdan vazgeçebilirsiniz. Bugünlerde kafanızı kurcalayan konu, sizi çok yakında şaşırtabilir. Konuyla bağlantısı olduğunu sandığınız kişilerin konuyla uzaktan yakından ilgileri olmadığını görüp şaşırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Bazı olayları yeniden irdelemenin zamanı geldi. Yaratıcılığınızı kullanmak için elinize geçen fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz. Bugün, finans konularında gezegenler, sizi olumlu destekliyor. İsteklerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Araştırmacı bir ruhla hareket ederek çevrenizi sıkı bir şekilde irdeleyeceksiniz. Sistemli yapınızı daha da belirgin bir şekilde vurgulayacak ve etrafınızda gelişen olayları yeniden düzenlemek isteyeceksiniz. Bilinç altınız özel duygularınıza takılmanıza neden oluyor. Kazancınız artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Pek çok konuda istekli ve hevesli görünüyorsunuz. Yaratıcı olabileceğiniz her konuda öne çıkabilirsiniz. Çabalarınızın olumlu sonuçları ile yeni olanaklar elde edebilirsiniz. Sosyal hayatın getirdiği ilişkiler ise son derece canlı geçebilir. Duygusal dinginliğiniz sayesinde aşk ilişkilerinde akıcı ve keyifli zamanlar yaşamaktan hoşnutluk duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mart 2018)
Bugünlerde geçici bir durgunluk dönemi yaşayabilir, biraz dinlenmek için bundan yararlanabilirsiniz. Daha önceden başvurduğunuz bir işten haftanın başında görüşme isteği alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Karşı cinsten yeni biri ile duygusal birlikteliğe başlayabilirsiniz. Kararlı tavrınız aşk hayatınızın düzene girmesinde büyük rol oynayacak. İş yerinde önceden yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi söz konusu. Bu olay önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mart 2018)
Paranızın idaresinde yetkin olmanız ve cömertliğiniz, bu sıralar size yeni saygın dostluklar kazandırabilir. Bir yakın dostunuza küçük bir sorununda maddi destek vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mart 2018)
Ani bir kararla başka bir şehirden bir misafiriniz gelebilir, ona da zaman ayırmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed