Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2019)
Sizi istediğiniz yere taşıyacağını veya ün, tanınma ya da prestij kazandıracağını bilseniz bile, belli bir pozisyon ya da konuda bağlayıcı sözler vermek zorunda olmayabilirsiniz. Doğru strateji kurmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mart 2019)
Bugün ağzınızda laf tutamamanızdan kaynaklanan sorunlar yaşayabilirsiniz. Anlatmamanız gereken bazı şeyler yanlış insanlara anlatmanız yüzünden arkadaşlarınızdan birisi ile aranız bozulabilir. Yaptığınız hatadan dolayı pişmanlık duyacaksınız ve bunu arkdaşınıza anlatmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2019)
Kartınız İmparatoriçe... Eğer sizlerbayansanız cesur, atak ve her işinüstesinden gelebileceksiniz. Şayeterkekseniz sizleri arzu eden karşıcinsle tanışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2019)
Evde beklenmedik bir tamirat işi çıkabilir bugün. İhmal edip “son-ra hallederim” demeye kalkmayın. Hemen çözümleyin ki sonradan başınıza yeni sorunlar açmasın. Bugün sizin güçlü ve çözüm üreten tavrınıza ihtiyaç olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2019)
İş ortamında daha fazla iletişim ve sizi sorumlu kılan yeni konular var. Etkin olmaya çalışmalı ve zaman alan uğraşlara yer vermeye özem göstermelisiniz. Detaylardan çok iş çıkaracağınız bu günlerde sağlıkla ilgili sorunlarınız geri planda kalacak. Sosyal organizasyonlar yanında, kendi çıkarlarınızı gözeteceğiniz iş konuları gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mart 2019)
İş yaşamınızda kararlılıkla hareket edeceğiniz bir gündesiniz ve çalışmalarınızda sabit davranmayı başaracaksınız. Duygusal olarak güvenlik arayışı içine girebilirsiniz ve sahip olduğunuz şeyleri korumak için çalışabilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendiremeye bilirsiniz ancak siz gücünüzü sonuna kadar kullanmak arzusunda olacaksınız. Sizi kızdıracak gelişmelere karşı hissettiklerinizi kendinize saklama eğilimindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2019)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mart 2019)
Para harcama isteği sizde bir dürtüye dönüşmüş gibi. Bugünkü koşullar böyle bir rahatlığa hiç elverişli değil. Terazinin bir kefesi daima ağır basıyor, dengeleyemiyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mart 2019)
Son zamanlardaki çekingen, isteksiz imajınızla, özel konulardaki olası fırsatlarınızın önünü kapatıyorsunuz. İkili özel ilişkilerde sürprizlerin önünü kapatmaktan vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed