Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Sosyal çevreniz ve aşk hayatınızla ilgili kuracağınız iletişimlerde duygusal tatmin sağlayacağınız bazı konuşmalar içerisinde olabilir, onlardan gelen güzel haberlerle hem sevdiğinizi hem de sevildiğinizi daha iyi anlayıp kendinizi harika hissedebilirsiniz. Bazı konularda güven içinde olmanız sizi hayata karşı daha da güçlendirecek ve yaşam amacınızı daha sağlam temeller üzerine kurmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca maddi konularda bugünlerde yaptığınız fazla harcamalara karşı dikkatli olmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Sizi geliştirecek fikir tartışmaları yaşayabilir, geleceğe dönük verimli yakınlaşmalar sağlayabilirsiniz. Çok yakınlarınızdan biri size biraz eleştirel bakıyor ve bunu açığa çıkartamıyor. Ona, bazı sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu kanıtlamanız gerekebilir. Bugün sosyal zekanızdan yararlanabileceğiniz bir gün. İnsan ilişkilerindeki başarınız yine işinize yarayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Eski günlerinizi özlemeniz çok doğal. Özlem duyduğunuz insanlar size ulaşmak için gün sayıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Üzerinize çok gelindiğini ve de haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bu durumu iş hayatınıza ve duysal beraberliğinize taşımayın. Mali konulardaki uzmanlığınıza güvenenler sayenizde para kazanacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Gelecek planlarınız ve sosyal konularla ilgili olabilirsiniz. Arkadaş ortamlarınızda yardım projeleri gündeme gelebilir. Bu tarz kuruluşlarda gönüllü çalışmalar veya para yardımı yapabilirsiniz. Bu ortamlarda tanışacağınız kişiler sizi derinden etkileyebilir. Öte yandan işten gelen paralar ve desteklerle ilgili olumlu gelişmeler gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Bugün zamanlama hataları yapabilir ve bu yüzden işlerinizde biraz zorlanabilirsiniz. Akşama doğru biraz yorulacaksınız, ama bütün işlerin altından da kalkmış olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Yıldızlar aşk hayatınızı parlatıyor. Sevgilinizle tam bir uyum içinde olacaksınız. İş yerinde sizin dışınızda gelişen olaylara duygusal tepkiler verebilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Kafanızda bir çok plan olabilir ancak bunları hayata geçirmeyi ertelemeniz, başarıya ulaşmanızı geciktirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve üzerinde fazla düşünmeden masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle sevdiğiniz kişiyle beraber size zevk verecek etkinlikler için masraflar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Sonradan bir şeyleri düzeltmeye çalışarak boşuna zaman kaybetmemek için, bugünlerde doğru seçimler yapmak zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed