Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2019)
Dikkatle dinlemeli, ama duyduğunuz her şeye inanmamalısınız. Aşırılıklar ve abartılar sizi hoşlanmadığınız yerlere taşıyabilir. Kendinize ve neler yapabileceğinize güvenmeniz gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Pazartesi yazdığımız etkiler devam etse de, bugün Merkür ve Jüpiter görünümü kelimelerimizi doğru kullanmamız, faydalı iletişim kurmamız, düşüncelerimizi yaratıcı şekilde ortaya koymamız için fırsatlar yaratacaktır birkaç gün boyunca. Daha olumlu düşünebiliriz. Uzun vadeli anlaşmalar yapmak veya bağlayıcı sözler vermek açısından güzel bir süreç, ama hızlı davranmalı. Koşullar değişebilir. Uzlaşmak iki gün içinde iyice zorlaşacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Şubat 2019)
Yengeç burcu Marsın etkisiyle yaşadığı sorunlardan ve kötü günlerden kurtulmaya başlayacak. Çevrenizdeki dostlarınız ve ailenizin yakın ilgisi karşısında duygusal anlar yaşayacak ama kendinizi daha kısa zamanda toparlamaya başlayacaksınız. Uzun zamandır halledemediğiniz bir probleminizi ailenize açacaksınız ve onlar yardım etmek için elinden geleni yapacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2019)
Bugün bilinmeyene ilgi duyuyor ve sır saklamaya merak salıyorsunuz. Bu arada herkese samimi ve içten olarak davranıyor ve gizli sırlarını öğreniyorsunuz. Diğer günler bu kişilere kızacak olursanız sırları açığa çıkartmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2019)
Düşündüklerinizi gerçekleştirmek için bazı güçlü dostlara ihtiyacınız olacak. Yapacağınız her türlü çalışmalarda sosyal yapınızın etkisi çok büyük. Bugün olayları farklı bir bakış açısıyla değerlendirebilirsiniz. Etrafınızda sizin desteğinize ihtiyacı olan yakınlarınızı görmezlikten gelmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2019)
Ãœzerinde durduğunuz çalışmalar hızlı ilerlemekte. Yeteneklerinizi somut sonuçlara dönüştürebilirsiniz. Eğitim hayatınızı içine alan bu alanda çok şey başaracaksınız. Yakın çevredeki ilişkilerde ise elde olmayan gelişmeler ise sizi bir parça yorabilir. Haberleşme ve iletişim konuları size canlı zamanlar getirebilir. Ancak evle ilgili harcamalar ve yatırımlar hızlanacağa benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Şubat 2019)
Kurduğunuz dostluklardan genellikle zarar görmek, sizi daha mesafeli bir insan haline getiriyor. Çok umutlu olmadığınız bir işte göstereceğiniz sabır, sizi çok şaşırtabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2019)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Şubat 2019)
Para konularında süreklilik arz eden karamsarlıkların bir süre sonra kalıcı umutsuzluklara dönüşmesine izin vermemelisiniz. Bir zaman sonra geriye dönüp baktığınızda küçük para konularını ne kadar abarttığınızı fark edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Şubat 2019)
Küçük davranışlardan büyük neticeler çıkarmadan önce bekleyin ki gereksiz üzüntüler yaşamayın. Sırt ve omuz ağrılarına dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed